sv

3. Faz Pandemi Ödemeleri Sonuçları Açıklandı! İşte Ödeme Alanlar!

137 Okunma — 14 Şubat 2021 17:10
0x0 1000 tl sosyal yardim parasi basvurulari sorgulama ekrani e devlet ile pandemi 3faz 1000 tl sosyal yardim destegi sonuclari 1611064015902

3. Faz Pandemi Ödemeleri Sonuçları Açıklandı! İşte Ödeme Alanlar!

3. faz pandemi ödemelerini almaya hak kazananlar için yeni bir liste açıklandı. E devlet üzerinden başvuru yapanlar için sosyal yardım desteği adyıla sunulacak olan bu paralar adına, çok fazla şey söyleyebilir ve aile ve çalışma ile sosyal hizmetler bakanlığı tarafından yürütülen çalışmalarda örnek gösterebiliriz. İşsizlik ödemeleri ve İŞKUR kısa ödemeleri ile karşımıza çıkacak olan bu yeni çalışmalar için tek bir tıklama yeterli olacaktır. Zaman kaybetmeyin ve çözümleri de kendinize göre ön plana çıkarmaya tüm hızınızla devam edin. 3. faz 1000 TL yardım desteği için en güncel seçeneklere kolaylıkla erişebilir ve ulaşmaya başlayabilirsiniz.

3. Faz 1000 TL Pandemi Ödemeleri Nasıl Alınır?

0x0 1000 tl sosyal yardim parasi basvurulari sorgulama ekrani e devlet ile pandemi 3faz 1000 tl sosyal yardim destegi sonuclari 1611064012907

Hane başına 1000 TL kazanmak için 3. faz sosyal destek programına katılmak isteyenler için özel olarak sunulan bu destekler adına, tek bir tıklama işlemi yeterli olacaktır. Hane başına 1000’er lira desteği içeren 3. faz sosyal destek programına, kamu işçileri, memurlar, emekliler, İŞKUR’un Kısa Çalışma Ödeneği ile İşsizlik Ödeneğinden yararlananlar ile 1. ve 2. fazdaki nakdi destekleri alanlar dışındaki tüm vatandaşlar e-Devlet üzerinden başvurabiliyor.

2020’nin Nisan ayından bu yana devam eden Pandemi Sosyal Destek Programı 3. Faz başvuruları e-devlet kapısı üzerinden alınıyor.

3. Faz destek ödemelerine kimler başvuru yapabilir?

0x0 1000 tl sosyal yardim parasi basvurulari sorgulama ekrani e devlet ile pandemi 3faz 1000 tl sosyal yardim destegi sonuclari 1611064015902

Bu destek için bazı faz ve şartlar var. Aşağıda yer alan maddelere bakın. Bu maddelerde yer alan kişiler bu desteklerden faydalanamıyor. Bu yüzden bu desteklerle ilgili olarak aklınıza gelen bütün seçenekleri güncel olarak görebilir ve incelemeye başlayabilirsiniz. 3 Faz Pandemi ödemeleri için detaylar sizi bekliyor.

Aşağıdakilerden en az bir tanesinden faydalanmışsanız, destekler değerlendirlime alınmıyor.

  • Pandemi Sosyal Destek Programı Faz 1 ve Faz 2 kapsamında verilen 1000 TL’lik nakdi destekten faydalanmış olanlar,
  • 5510 sayılı Kanunun 4/a maddesi kapsamındaki kamu işçileri,
  • 5510 sayılı Kanunun 4/c maddesi kapsamındaki memurlar,
  • Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK)’ndan gelir veya aylık alanlar (emekliler),
  • İŞKUR İşsizlik Ödeneğinden faydalananlar,
  • İŞKUR Kısa Çalışma Ödeneğinden faydalananlar

1000 TL sosyal yardım başvurusu toplamda 3 adımdan oluşmaktadır. Başvuru ekranına sayfanın altından ulaşabilirsiniz.

İlk adımda TC Kimlik Numarası, isim soyisim, resmi ikamet adresi, doğum tarihi, medeni durumu, çocuk sayısı, telefon numarası, e-posta adresi, çalışma durumu, çalışııyorsa aylık toplam maaş, sosyal yardım alınıp alınmadığı, kirada oturup oturulmadığı ve oturuluyorsa aylık kira gideri miktarı, aylık fatura miktarları, hanede yaşayan toplam kişi sayısı, hanenin toplam aylık geliri, banka hesabının olup olmadığı gibi bilgiler talep edilecek.

Devletsel.com ekibi olarak sizlere bu makalemizde 3. Faz Pandemi Ödemeleri Sonuçları Açıklandı! İşte Ödeme Alanlar! konusunu ele aldık bu ve bunun gibi konular için sitemize burdan ulaşabilirsiniz.

 

Sıradaki içerik:

3. Faz Pandemi Ödemeleri Sonuçları Açıklandı! İşte Ödeme Alanlar!