sv

Aile Hekimi Değiştirme Nasıl Yapılır? MHRS Aile Hekimi Gözükmüyor Çözümü!

122 Okunma — 02 Nisan 2021 11:26
aile hekim degisikligi nasil yapilir

Aile Hekimi Değiştirme Nasıl Yapılır? MHRS Aile Hekimi Gözükmüyor Çözümü!

Aile hekimi değiştirme nasıl yapılır
sorusunun çözümünü çok basit bir şekilde sizlere anlatıyoruz. Bildiğiniz gibi pek çok kişi muayene olmak için öncelikle aile hekimi ile iletişime geçiyor ve bu süreçler dahilinde insanlar da kendine göre bir yapıda çalışma üretiyor. Bu yüzden de herkes için daha dengeli, daha estetik ve yoğun bir çalışma üzerinde düşüncelere dalabiliyorsunuz. Yapacağınız her türlü yenilik, her türlü işlem ve fırsat adına en azından kendinizle ilgili bir seçenek oluşturabilirsiniz. E devlet sitesine girin ve aile hekimi değiştirme e devlet yazın.

Not: aile hekimi değiştirmek için hızlı giriş yazısını tıklayın!

buraya tiklayin 1

Bunu zaten direkt arama panelinden yazarak da bulabiliyorsunuz. Aile hekimi yazınca değiştirme seçeneği otomatik olarak sizin için çıkıyor. Sonrasında gerekli olan çalışmaları yapıyorsunuz ve ön plana kolaylıkla detayları çıkarmış oluyorsunuz. Zaman kaybetmeyin ve bu seçimlerin tamamını kendinize göre kullanmaya başlayın. Daha rahat, daha hızlı ve estetik bir yapıda ön plana çıkarılan bütün seçenekleri kolaylıkla kullanabilirsiniz.

E devletten aile hekimi değiştirme nasıl yapılır?

aile hekim degisikligi nasil yapilir2

E devletten aile hekimi değiştirme nasıl yapılır diyenler için şöyle bir sıralama yapalım:

  • Öncelikle e devlet sitesine giriş yapın
  • Aile hekimi seçimine ulaşın
  • Buradan aile hekimiyle ilgili çalışmaları kullanın
  • Aile hekimi değiştirme yazın ve karşınıza güncel adres bilginize göre bir yer çıkacaktır.
  • Sonrasında ile hekimi seçiminizi yapın ve onaylayın.

Tabi burada şu var. Seçtiğiniz aile hekimizin de sizi kabul etmesi gerekiyor ki bu işler yapılsın. Bunu yaparak kolaylıkla aile hekiminizi değiştirebilirsiniz. Yoğunluk durumuna göre aile hekiminiz sizden bir destek ve talep görecektir ve bunu hemen onaylayacaktır. Bu yüzden süreçlerin ve farklı yaklaşımların tamamını kendinize göre kullanabilir ve ortaya çıkarmaya başlayabilirsiniz. Daha rahat ve etkili bir çalışma için kendinizle ilgili bir yapıyı kullanmak adına zaman kaybetmeyin ve çözümleri de bu süreçlerde ortaya çıkarmaya devam edin.

Adres değişikliği ile aile hekimi değişir mi?

aile hekim degisikligi nasil yapilir3

 

Adres değişikliği ile aile hekimi değişir mi sorusunun cevabını şöyle verelim. Adresiniz değişince aile hekiminiz değişmiyor maalesef. Bunun için sizin bizzat e devlet üzerinden aile hekimi değiştirme başvurusu yapmanız lazım. Bu genellikle 10 gün içerisinde onaylanan bir süreç ve bu süreç dahilinde hızlıca işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Bununla birlikte yeni mahallenizdeki hastaneye giderek orada bulunan doktorla da iletişime geçerseniz, en azından adres çıktısıyla yeni hastaneye (yani sağlık ocağına) bir kayıt açtırabilirsiniz. Bu sayede de aile hekimi değişikliği yaptırabilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Aile Hekimi Değiştirme Nasıl Yapılır? MHRS Aile Hekimi Gözükmüyor Çözümü!