sv

Akbank’tan Emeklilere Müjdeli Haber! TC Kimlik Numaranız İle Paranızı Alabilirsiniz

89 Okunma — 08 Aralık 2021 12:10
1 7

Akbank’tan Emeklilere Müjdeli Haber! TC Kimlik Numaranız İle Paranızı Alabilirsiniz

Özel bankalar arasında fark edilen ve yaptığı kampanyalarla adından söz ettiren Akbank’tan yeni duyuru geldi. SGK’ ya bağlı emekli vatandaşlara promosyon olarak 2.500 TL’ye yakın ödeme yapılacağı duyuruldu. Bankadan emekli aylığını alan vatandaşlara yapılacak olan ödeme hakkı; memnunluk yaratacak cinstendir.

2.500 TL’ye Yakın Promosyon Ödemesi

Emekli vatandaşları biraz olsun rahatlatacak olan promosyon ödemeleri hakkında detaylı açıklama Akbank tarafından yapıldı. Emekli aylığını Akbank’tan alan ve yeni taşımak isteyen vatandaşlara bu imkân sağlanacaktır. 15 Kasım ve 31 Aralık tarihlerini kapsayan başvuru işlemlerinden sonra emekliler ek promosyon ödemelerini alabilecektir. Ek bir şartın olmadığı sadece; 3 sene Akbank üzerinden emekli aylığını alma onayı veren vatandaşlar bu haktan yararlanacaktır.

Emekli vatandaşları bu zor günlerde biraz rahatlatacak olması yönünden promosyon ödemesi çok önemlidir. Akbank’ın yaptığı detaylı açıklamalarda; emekli vatandaşlara ödenecek tutarın 2.500 TL’ye kadar çıkacağı da ifade edildi. Emekli aylığını Akbank’tan almak isteyen vatandaşların yapması gerekenlerinde ayrıntılı olarak açıklandığı belirtildi. 3 yıl onay veren emekliler bir kez bu ödeme imkânından faydalanacaktır.

Ek Şart Bulunmuyor

2.500 TL’ye yakın olan promosyon ödemesinden yararlanacak olan emeklilerin yapması gerekenler ise çok basittir. Emekli aylığını mevcut durumda Akbank’tan alan emeklilerin sadece onay vermesi yeterli olacaktır. Akbank’a transfer olmak isteyen emekli vatandaşların ise çok kolay bir şekilde işlemleri yapılır.

Kimlik numarası ile Akbank şubelerine gelen emekli vatandaşların transferi kolaylık halledilir. İnternet uygulamaları üzerinden de mevcut bankanızı değiştirme işlemlerinin yapıldığı ifade edilmişti. E-devlet üzerinden de emekli aylığını Akbank’a taşıyabilen vatandaşların; bütün bu işlemleri kolaylık ve ivedilikle yerine getirebileceği ifade edildi.

Akbank’tan Emeklilere Büyük Destek

Dileyen emekli vatandaşlar ise Akbank Mobil üzerinden emekli aylığı alımı için başvuruda bulunabilir. Emekli aylığını Akbank’a taşıyan emeklilerin bu aşamadan sonra sadece 3 senelik bir onayla promosyon ödemesi için hak talep edebileceği de ifade edildi.

Ayrıca telefon bankacılığı üzerinden de 444 2525’i tuşlayan vatandaşların bütün geçiş işlemleri kolaylıkla yapılır. Akbank’tan yapılan ve emekli vatandaşları sevindiren promosyon kararı; farklı maaş aralıklarına göre 2.500 TL’ye kadar çıkarak vatandaşlara sunulmuştur.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Akbank’tan Emeklilere Müjdeli Haber! TC Kimlik Numaranız İle Paranızı Alabilirsiniz