sv

Aşı Pasaportu İle İlgili Gelişmeler Var! Pasaportu Olmayan Giremeyecek!

99 Okunma — 02 Mart 2021 11:47
dijital asi pasaportu reuters 16 9 1614413772 670x371 1

Aşı Pasaportu İle İlgili Gelişmeler Var! Pasaportu Olmayan Giremeyecek!

Aşı pasaportu konusunda dijital bir takip başlatılıyor. Avrupa Birliği, salgına rağmen serbest dolaşımı düzenleyebilmek için ‘aşı pasaportu’ uygulamasına geçmeye hazırlanıyor. Aşı pasaportu konusu özellikle Avrupa ülkeleri ile ilgili seçenekleri karşımıza çıkaran önemli bir yapı oluyor. Bu yüzden de detaylı ve aktif bir çalışma ile aklımıza gelen her türlü işlemi yapabiliyor ve kolaylıkla kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Dijitale geçiş konusunda da bu süreçleri çok daha rahat bir şekilde inceleyebilir ve karşınıza çıkarılan yapılarda kullanmaya başlayabilirsiniz. Detaylar ve farklı yaklaşımlar için tek bir tıklama yeterli olacaktır.

Dijitale geçiş için kullanılan aşı pasaportu nedir?

Aşı pasaportları dijital geçişler için önemli ölçüde bir kolaylık yaratsa da ülkemiz için henüz durumlar net değil ve haliyle herkes kendine göre bir sorun ile çalışıyor. Bu yüzden de bu durumları toparlamak adına güncel seçimleri ve farklı yaklaşımları kullanabiliyor ve ön plana çıkarabiliyoruz. Geç kalmayın ve zaman içerisinde detayların tamamını ön plana çıkarmaya devam edin.

Avrupa’da aşı pasaportu hazırlığı ('Dijital Yeşil Geçiş Kartı' nedir, nasıl uygulanacak)

Aşı pasaportu da bu şekilde karşımızda yer alan önemli bir durum yaratıyor. Bu yüzden yapılacak olan bütün seçenekleri ve farklı duyuruları yine sizlerin karşısına çıkarmaya devam edeceğiz. Bizi takip ederek erişim sağlayabilirsiniz güncel bilgilere.

Güncel duyurulara bakarak, bu konuyla ilgili çok daha detaylı bilgileri görebiliriz. Ülkemize gelen aşılar Çin aşıları olduğu için, şuan için bu dijital kartlara dahil edilmedi. Yakın bir zamanda yeni bir güncel karar alınarak revize yapılabilir gibi görünüyor. Bu süreçlerle ilgili nasıl bir destek yapılacak ve neler ön plana çıkarılacak merakla bekliyoruz.

Devletsel.com ekibi olarak sizlere bu makalemizde umarız sizlere fayda sağlayabilmişizdir bu ve bunun gibi konular için sitemize burdan ulaşabilirsiniz.

 

Sıradaki içerik:

Aşı Pasaportu İle İlgili Gelişmeler Var! Pasaportu Olmayan Giremeyecek!