sv

Elon Musk Yine Bir Kripto Parayı 3 Kat Yükseltti! Kontrolsüz Yükseliş Piyasaları Tedirgin Ediyor!

101 Okunma — 15 Mart 2021 11:51
Elon Musk Kripto para

Elon Musk Yine Bir Kripto Parayı 3 Kat Yükseltti! Kontrolsüz Yükseliş Piyasaları Tedirgin Ediyor!

Elon Musk kripto para konusunda bir çalışma yapmazken, yüksek bütçesi ve gücü sayesinde pek çok paraya yön verebiliyor. Bu yüzden de insanlar kendine has bir tarzda inceleme yapsalar bile Elon Musk taktiği yüzünden pek çok kişi mağdur olabiliyor. Peki ama durumlar nedir? Gelin ona bir göz atalım. Tesla ve Space X’ in milyarder CEO’su olan Elon Musk, kripto para sektörü konusunda yakından bir takibe girdi ve bu konuda geniş çalışmalara başladı. Peki ama kendini nasıl bir şekilde geliştiriyor?

"<yoastmark

 

Bu süreçlere yakından bakmak ister misiniz? Bitcoin ile ilgili yaptığı atılımla birlikte pek çok kişi Elon Musk’ın bitcoin yükseltişini gördü ve ona göre bir karar aldı. Devletsel olarak gelin bu konuya yakından göz atalım!

Elon Musk twitleri ile birlikte ummadık bir şekilde yükselen piyasalar, bir anda ELON Musk tarafından domine edilmeye başlandı. Pek çok kişiyi anlık olarak yükselten ve herkesi şaşırtan Musk, bu kez biraz daha fazla taktiksel ilerledi. Peki ne yaptı? Şaşıracaksınız!

Elon Musk Rekor Kıracak!

Elon Musk Kripto para

Dün akşam yayınladığı gönderisiyle pek çok kişiyi kendisine hayran bıraktığı düşünülen Elon Musk, Shiba İnu cinsi bir köpek alacağını söyledi ve pek çok kişi bu konuda hareket ederek bu isimle bir para aramaya başladı. Aslında Musk burada yine Dogecoin üzerine bir çalışma yaptı. Çünkü o logoda yer alan köpek yine Dogecoin olarak ön plana çıkarılıyor ve bu süreçlerde pek çok çalışmayı karşımıza çıkarıyor diyebiliriz. 10.000’den fazla kripto paranın bulunduğu bu alanda sektörel ilerleme hepimizi etkiliyor gibi görünüyor.

"<yoastmark

Bu gelişme pek çok kişiye dair bir rekor oluşturuyor. Elon Musk Doge’dan vazgeçmeyecek gibi görünüyor. Bu yüzden süreç sürekli yükseliyor ve ilerleme kat ediyor gibi görünüyor. Bakalım nasıl bir çalışma yapılacak?

Devletsel.com ekibi olarak sizlere bu makalemizde umarız sizlere fayda sağlayabilmişizdir bu ve bunun gibi konular için sitemize burdan ulaşabilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Elon Musk Yine Bir Kripto Parayı 3 Kat Yükseltti! Kontrolsüz Yükseliş Piyasaları Tedirgin Ediyor!