En Ucuz Telefon Tarifesi

79 Okunma — 18 Aralık 2021 09:06
1 58

İçindekiler;

En Ucuz Telefon Tarifesi

Neredeyse her bireyde telefon bulunuyor. Kişiler yaşam şartlarının zorlaşmasından dolayı en ucuz telefon tarifesi arayışına girmektedirler. Birçok firmaya ait farklı tarifeler bulunmaktadır. Kişiler kendilerine uygun olabilecek şekilde tarifeler arasından en uygununu bulmak istemektedirler. Türk Telekom, Vodafone, Bimcell, Türkcell gibi birçok telefon firması bulunmaktadır.  Her birinin kişinin bütçesine uygun paketleri, tarifeleri bulunmaktadır.

 Vodafone Paketler

Vodafone Paketler kişiye özel olarak düzenlenmektedir. Kişiler Vodafone yanımda uygulaması üzerinden kendilerine uygun hangi paketlerin bulunduğunu görüntüleyebilmektedir. Vodafone müşterilerine özel günlük ve aylık Paketler bulunmaktadır. Bu Paketler genellikle faturaya ek olarak satılmaktadır. Ya da kişiler tarifelerini yetmediği durumlarda Faturasız olsalar dahi bazı paketlerden yararlanabilmektedir.

Tabi ki bunun içinde hatlarına para yüklemiş olmaları ve paket ücreti kadar lira bulunması gerekmektedir. Vodafone Faturasız müşterilerine birden fazla paket almalarına olanak sağlamaktadır. Fakat buradaki önemli koşul aynı paket olmaması gerekmektedir. Örneğin kişiler aynı anda iki konuşma paketi satın alamamaktadır. Kişiler tarifelerine ek paketleri Vodafone yanımda uygulaması üzerinden satın alabilmektedir.

En Uygun Genç Tarifeler

En Uygun Genç Tarifeler arayan kişiler şunu bilmeli ki Genç Tarifeler Türkcell’de mevcuttur. Türkcell’de en Ucuz gnç tarifesi GNÇ Fırsat 5 tarifesidir. Tarifede 3 GB + 2 GB sosyal medya İnterneti bulunmaktadır. 500 dakika ise konuşma süresi bulunmaktadır. Ayrıca tarifeye ek ilk ay 30 GB hediyesi bulunmaktadır.

İkinci en uygun Genç Tarife ise GNÇ Net Ben tarifesidir. Bu tarifede ise 8 GB+ 2 GB sosyal medya İnterneti bulunmaktadır. Ayrıca 2000 dakika konuşma süresi vardır. İlk aya özel 20 GB hediyesi bulunmaktadır. Bir diğer tarife ise GNC Fırsat Mega paketidir. Paketin içeriğinde 10 GB +10 GB salla kazan İnterneti vardır. Konuşma süresi 1000 dakikadır. İlk ay 20 GB internet hediyesi vardır.

Türk Telekom Faturasız Paketler

Türk Telekom Faturasız Paketler arasında nefis Paketler adı altında uygun fiyatlı paketler bulunmaktadır. Bunlardan ilki ve en uygunu olan pakette 1 GB internet, her yöne 750 dakika konuşma süresi ve 100 sms hakkı bulunmaktadır. İkinci en uygun olan paket ise 3 GB internet,  her yöne 750 dakika ve 100 sms bulunmaktadır.

Diğer bir tarifede ise İnterneti daha yüksek isteyen kişiler için uygundur. 6 GB internet, 750 dakika her yöne konuşma süresi ve 100 sms hakkı tanımlanmaktadır. Bunun haricinde 3’lü Paketler içinde 3 ay geçerli tarife bulunmaktadır. Bu pakette ise 20 GB cepten internet, her yöne 3000 dakika konuşma süresi ve 250 sms hakkı bulunmaktadır. Bu paket 90 gün geçerlidir.

Vodafone Tarifeler

Vodafone Tarifeler Faturalı ve Faturasız olmak üzere iki türlüdür.  Faturalı Tarifeler arasından en uygun tarife Kırmızı fırsat paketidir. Paket içeriğinde 750 dakika ve 250 sms bulunmaktadır. Tarifeye geçildiği ilk ay ise 10 GB internet hediyesi bulunmaktadır. Diğer Faturalı uygun fiyatlı tarife ise simple small paketidir. Paket içeriğinde 1000 dakika konuşma süresi, 100 sms ve sınırsız WhatsApp bulunmaktadır. Bu tarifede fatura ve aşım yoktur.

2 46

Taahhüt de bulunmamaktadır. Vodafone Faturasız Tarifeler kişiye özel olarak çıkmaktadır. Tarifeleri görmek için ise Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapmak gerekmektedir. Uygulamaya kiriş yapan kişiler buradan kendilerine en uygun olanı seçerek tarifelerinde değişiklik yapabilmektedir.

Türk Telekom Faturalı Tarifeler

Türk Telekom Faturalı Tarifeler genel olarak diğer hatlara göre çok daha uygundur. Türk Telekom’a ait en uygun Faturalı Tarifeler içeriğinde 3 GB internet, bin dakika internet ve 250 sms bulunmaktadır. Konuşma süresi her yönedir. Bir diğer Faturalı tarife 6 GB internet, bin dakika her yöne konuşma süresi ve iki yüz elli sms hakkı bulunmaktadır.

Bu iki tarife arasında fiyat farkı oldukça düşüktür. Üçüncü tarife de ise 10 GB internet, bin dakika her yöne konuşma ve 250 sms bulunmaktadır.  İnterneti çok kullanan bireyler için ise 15 GB internet, bin dakika her yöne konuşma ve 250 sms hakkı bulunmaktadır. Ayrıca 5 GB sil süpür hediyesi de bu paketlerin hepsine sağlanmaktadır. Söz konusu tarifelerin hepsi Özgürce Tarifeler olarak geçmektedir.

Devletsel.com ekibi olarak sizlere bu makalemizde umarız sizlere fayda sağlayabilmişizdir bu ve bunun gibi konular için sitemize burdan ulaşabilirsiniz.

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

En Ucuz Telefon Tarifesi