Fahrettin Koca İstifa Mı Ediyor? Sosyal Medya Tartışmalarında Son Nokta!

103 Okunma — 01 Mart 2021 08:02
fahrettin koca istifa mi edecek sosyal medya bu 13958877 9566 osd

İçindekiler;

Fahrettin Koca İstifa Mı Ediyor? Sosyal Medya Tartışmalarında Son Nokta!

Fahrettin Koca istifa mı ediyor? Sosyal medya üzerinde birkaç gündür bu konu konuşuluyor. Sağlık Bakanı Koca’nın Cumhurbaşkanı Erdoğan’a istifasını vereceği iddiası sosyal medyada gündem oldu. Kulislerde, Koca’nın yerine Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Cevdet Erdöl’ün getirileceği iddia edildi. Devletsel sitesi olarak konuyla ilgili detaylı bir inceleme yaptık. İşte detaylar!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın görevinden istifa edeceği ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan affını kısa süre içerisinde isteyeceği iddiaları sosyal medya konuşuluyor.Hadis alimi Muhammed Emin Saraç’ın cenazesinde sosyal mesafe kurallarına uyulmadığı için eleştirilen Bakan Koca, o görüntülerle ilgili özür dilemişti. Bu özür nedeniyle hükümetten bir ismin Bakan Koca’ya “Cumhurbaşkanımızın bulunduğu yerde özür dilemek uygun kaçmadı” dediği öne sürüldü. Koca’nın da bu isme, “Zaten istifamı gönderiyorum” dediği iddia edildi.

Fahrettin Koca yerine Rektör Erdöl geleceği iddia edildi!

Fahrettin Koca istifa mı edecek? Sosyal medya bu iddiayı konuşuyor

Detaylı ve etkili bir yapıda kullanılan bütün seçenekleri güncel olarak kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Süreçle ilgili söyleyeceklerimiz bu şekilde karşımıza çıkıyor diyebiliriz. Zaman kaybetmeyin ve sizler de konuyla ilgili detaylara yakından göz atmaya başlayın.

Tabi bu bahsedilenlerin hepsi mevcut detaylar olduğu için söylenecek net bir şey henüz yok. Bu yüzden de kişisel beklentileri ve estetik yapıları da karşınıza çıkarmaya devam ediyoruz. Bu yüzden kişisel seçimlerin ve farklı fırsatların içerisinde her türlü yapıyı ve incelemeyi görebilir ve ön plana çıkarabilirsiniz.

 

Devletsel.com ekibi olarak sizlere bu makalemizde umarız sizlere fayda sağlayabilmişizdir bu ve bunun gibi konular için sitemize burdan ulaşabilirsiniz.

 

Sıradaki içerik:

Fahrettin Koca İstifa Mı Ediyor? Sosyal Medya Tartışmalarında Son Nokta!