Hakkımızda

devletsel kirmiziz amp

2020 yılında Türkiye’nin tarafsız ve bağımsız devlet bilgi paylaşım platformu olarak kurulan Devletsel.com, ziyaretçilerine ve üyelerine devlet ile ilgili bütün bilgileri en güncel halleriyle ve aynı zamanda da en hızlı bir şekilde ulaştırmayı hedef edinmiştir.

Devletsel.com, yeni kurulmasına rağmen geçmişten gelen bilgi ve deneyim ile birlikte sizler için doğru, uzmanlaşmış, iletişim stratejilerine paralel haberler oluşturmak olduğu bilinci ile beraber çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu bağlamda kendimizi sürekli olarak geliştirmekle birlikte gündemde yer alan bütün güncel haberlerden ve gelişmelerden sizleri haberdar etmek için tüm imkanlarımızı kullanmaktayız. Son yıllarda gelişen dijital dünyanın artan içerik talebine yönelik olarak online içerik alanında da önemli hizmetler sunan Devletsel.com olarak Türkiye’de bulunan devlet kurumları ile ilgili bütün içerikleri en hızlı şekilde ve aynı zamanda da en doğru bilgiler ile birlikte sizlere ulaştırmayı hedef edinmiş durumdayız.

Üretmiş olduğumuz içeriğin dijital dünyada özen gösterilmesi gereken bir hizmet kalemi olduğunun bilincinde, güçlü bir editör ekibine sahip olduğumuz Devletsel.com internet sitesi olarak; şeffaflık ve ekip çalışması ilkelerine dayalı yaklaşımı, ziyaretçilerinin iletişim stratejilerine paralel olarak geliştirdiği içerik stratejileri ve yayıncılık konusunda uzun yıllara dayanan deneyimimizle fark yaratıyoruz. Bu deneyim ile birlikte ziyaretçilerimize her türlü platformda hedefe uygun, planlı, uzmanlaşmış, şirket ya da markanın kimliğini tamamlayan, belli bir strateji içerisinde doğrultusunda oluşturulmuş içerikler sunmaktayız.

Devletsel.com olarak kurulduğumuz ilk günden bugüne kadar dünyanın neresinde olursa olsun insanların temel hak ve hürriyetlerini koruyan bir yayın anlayışıyla sizlerin karşısına çıkmaktayız ve çıkmaya da devam edeceğiz. İçeriklerimizi üretirken ülkemizin değerlerine bağlı kalarak ve sizlere en doğru bilgiyi, en hızlı şekilde ve aynı zamanda da en bilgi verici durumları dikkate almaktayız.

Sizlerin bilgilendirilmesi ihtiyacı ile birlikte habere konu olan bütün tarafların söz hakkına saygı duyarak insanları ilgilendiren her gelişmeyi ve gelişmeye yönelik gelecek beklentilerini topluma hızlıca ulaştırmak amacı ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

İletişim ve haber alma özgürlüğüne katkı sağlayarak toplumsal ahlak ilkeleri ışığında, yenilikçi ve dünyaya açık medya markası misyonu ile sektörün toplam değerine katkı sağlayan katma değeri yükselen bir kurum olmayı hedeflemekteyiz.

Hedeflerimiz arasında;

 • Her insanın insan olmaktan gelen doğal haklarına saygılı olmak,
 • Uluslararası meslek ilkeleriyle birlikte kendi daha önceden beyan edilmiş kurumsal ilkelerde de sorumluluk almak,
 • Her haberde ve içerikte toplum kamu faydası ve veya birey faydası gözetmek,
 • Çevreye saygılı olmak ve doğayı koruma bilincinin gelişmesine katkı sağlamak,
 • Editör arkadaşlarımızın meslek eğitimlerine fırsat sağlayıp destek vermek,
 • Türkiye’nin en çok bilinen haber paylaşım portalı olmak,
 • Sadece haber değil doğru ve tarafsız güncel haberleri siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunmak,
 • Sürekli güncel haberler sunarak sizlere en doğru bilgiyi aktarma ve sizleri bilgilendirmek,
 • Türkiye’de neler oluyor sorusunun cevabını en doğru ve en güvenilir yollar ile sizlere sunmak,
 • Dünya üzerinden gelişmekte olan teknolojiye ayak uydurarak, sizlere daha iyi içerik ve hizmet sunmak
 • com farkını şeffaf ve özgün haberler ile özgün bir şekilde ortaya koymak.
 • Sizlere en tarafsız haberleri ve araştırarak doğru bilgileri sunmak.

Devletsel.com olarak amaçlarımızdan biride üye değil, aile kazanmak. Ödün vermediğimiz ziyaretçi memnuniyeti odaklı dinamik ve doğru bilgi verme hizmet anlayışımızla stratejimiz, ziyaretçilerimize değerli olduklarını hissettirip, her türlü istek ve ihtiyaçlarına en üst düzeyde ilgi göstererek, kaliteli ve yaratıcı içerik sunmaktır. Önümüzdeki süreçlerde, Devletsel.com internet sayfasını daha da geliştirerek, ziyaretçilerimiz için her noktada bağlı ve ulaşılabilir olmak ve iletişim kurduğumuz her durumda taleplerine hızlı ve yaratıcı çözümler üretmek üzerine çalışılacaktır.

Devletsel.com olarak stratejimiz çok nettir. En iyisi ol, beklentileri karşıla, yenilikçi ol. Bu 3 strateji hedefimiz Devletsel.com’u oluşturan en önemli unsurlar olarak dikkat çekmektedir. En iyisi ol diyerek; Türkiye sınırları içerisinde bulunan bütün haber siteleri ve aynı zamanda da bilgi paylaşım platformları arasında en iyi ve en güncel olmayı amaçlamaktayız. Beklentileri karşıla diyerek; en başta üyelerimiz olmak üzere bütün ziyaretçilerin beklentilerini anlayıp, onlar ile olan ilişkilerimizi en hızlı şekilde beklentilerinin üzerinde mükemmel bir seviyeye taşımayı; üretmiş olduğumuz içeriklerde mükemmelliğe ulaşmayı sağlayacak ve aynı zamanda da sizlerin hemen bilgiye ulaşabilmesi için en etkin sistemlerin kurulmasını hedeflemekteyiz. Yenilikçi ol diyerek de; içeriklerimizi üretirken, gündemde yer alan ve siz ziyaretçilerimizin en çok ihtiyaç duyduğu ve aynı zamanda da merak etmiş olduğunuz haberleri en hızlı ve en doğru bir şekilde sizlere aktarmayı amaçlamaktayız. Bunu yaparken de aynı zamanda çok yalın ve anlaşılabilir bir dil kullanmayı hedeflemekteyiz.

Peki Devletsel.com, diğer paylaşım platformlardan ve haber sitelerinden neden farklıdır?

Bunun sebebi; biz her şeyden önce, işimizi gerçekten çok fazla severek yapıyoruz. İşimizi severek yaptığımız için bu alanda çok başarılı olduğumuzu düşünüyoruz. Çünkü farkındayız ki; ancak bir işi severek yaptığınız zaman o alanda kendinizi daha da geliştirebiliyor ve bu gelişimin ardından çok büyük başarılar gelmektedir. Devletsel.com ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor. İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz. Belki hiç bir bilgi paylaşım portalında ya da diğer haber sitelerinin yapmadığı kadar fazla derecede haberleri ve gündemi takip ederek sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları siz ziyaretçilerimize en hızlı ve en doğru bilgiler ile birlikte sunmak için gece gündüz çalışıyoruz. Ayrıca en iyisi biziz diye çok fazla böbürlenmeyerek, eksik kısımlarımızı saptayarak nasıl daha iyi bir şekilde hizmet verebileceğimizin araştırmalarına giriyoruz. Gerek rakiplerimizden, gerek ise sizlerin yorumları ışığı altında eksiklerimizi tespit ederek, mükemmel bir haber portalı olma yolunda bütün adımları atmaktayız. Bahane değil çözümler üretiyoruz. Yapmış olduğumuz hizmet dolayısıyla bazen sorunlar ve zorluklar oluşabilmektedir. Birçok farklı haber portalının yapmadığı şeylerden biri de ziyaretçilerinin önerilerini dikkate almamak ve sorunlarını çözmede yetersiz kalmasıdır. Devletsel.com olarak bizler ise çeşitli birçok sorunla karşı karşıya kalabilmekteyiz. Ama biz Devletsel.com olarak bu oluşmuş olan sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler yerine, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, üyelik problemlerinde ya da içeriklerimizde bahaneler değil çözümler üretmekteyiz. Disiplinli ve programlı çalışıyoruz. Hizmet vermiş olduğumuz sektör gereği sürekli olarak kendimizi güncel tutmak ve aynı zamanda da planlı çalışmak zorundayız. Eğer yapmış olduğunuz işte başarılı olmak istiyorsanız mutlaka ama mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her içeriği düzenliyor ve bütün ekibimiz dahil editörlerimizin de bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz. Tabi ki de Devletsel.com’u farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınız zaman neden farklı olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz. Sitemizin de sloganında yer aldığı gibi devletimiz ile ilgili en güncel ve en doğru bilgileri Devletsel.com internet sitemiz üzerinden, en hızlı bir şekilde bulabilmektesiniz.

devletsel kirmiziz amp