sv

Havale, EFT Avantajıyla 6 Ay Ödemesiz 50 Bin TL Kredi Geliyor!

82 Okunma — 15 Şubat 2021 10:44
paralar depo 16 9 1585930544 16 9 1586543517 880x495 1

Havale, EFT Avantajıyla 6 Ay Ödemesiz 50 Bin TL Kredi Geliyor!

50 Bin TL Kredi başvurusunu gördünüz mü? Şekerbank tarafından yapılan yeni duyuruda, TESK ile aralarında bir anlaşma imzalandı ve bu anlaşmaya göre yeni bir çalışma yapılıyor. Bu kredi ile 50 bin TL ihtiyaç kredisi 6 ay ödemesiz dönem fırsatıyla kullanılabilecek.

Şekerbank ile Türkiye Esnaf Ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) kredi anlaşması imzaladılar. Özel başvuru şartları ile sağlanacak yeni dönem destek kredisi için Şekerbank özel avantajlarla nakit desteği sağlayacak. Belli özellikleri sağlayan müşterilerin kullanabileceği kredi paketinde esnafları sevindirecek avantajlar bulunuyor. Bankanın resmi sitesinden ilan edilen kredi özellikleri ile kredi başvuru şartlarını aktarıyoruz.

Şekerbank ve Tesk arasında yeni kredi anlaşması!ise devam kredi destegi n 106 2 41

İşletmelerle ilgili olarak ön plana çıkarılan ve pandemi sürecinde çok daha fazla kişiye erişilen bu yeni kampanyalarda, kredi desteklerine de online olarak kolaylıkla ulaşabilir ve çalışmaları kullanmaya başlayabilirsiniz.

İşletmelerin pandemi sürecinde yaşadıkları ekonomik, nakit akışı gibi sorunlar kapsamında Türkiye Esnaf Ve Sanatkarları Konfederasyonu önemli adım attı. Şekerbank ile bir anlaşma imzalayan TESK esnaflara aşağıda yer alan özelliklerle kredi verilmesinin önünü açtı.

‘Kapımız Esnafa Açık’ TESK Destek Paketi adıyla sağlanacak destek kredisi özel şartları sağlayan herkes için geçerli olacak. Banka kredi başvurularına onay verilmesi için resmi sitesinden yaptığı açıklamasında ilan edilen kredi avantajlarının sadece TESK Üyesi olan müşterilere sağlanacağı bildirildi.

Kredi Özellikleri Nedir?

paralar depo 16 9 1585930544 16 9 1586543517 880x495 1

Kredi özelliklerine bakınca müşterilere özel faizlerin olduğunu söyleyebiliriz. Bu sayede avantajlı yeni duyurular ve beklentiler de karşımıza çıkıyor. Şekerbank’ın esnaflara özel sağlayacağı kredi paketinde yer alan en özel avantaj ise vade süreci olacak.

Banka müşterilerine normal ihtiyaç kredisi vade sürecinde 36 aylık bir ödeme planı oluşturacak. Ancak vatandaşlar kendi durumlarına göre ödemelerini erteleyebilecekler. Pandemi sürecinin en uzun ödemesiz dönem avantajını sağlayan Şekerbank, müşterilerine 6 ay ödemesiz dönem sağlayacak.

50.000 TL Limitle Kredi Desteği

ihtiyac destek kredisi 1024x683 1

Yapılacak olan çalışmalarda esnaflar için yeni destek kredileri de ön plana çıkmaya başlıyor ve 50 Bin TL kredi hizmetiyle herkese erişmiş oluyoruz. Bu sayede çok daha fazla kişiyle iletişime geçiyor ve bu duruma dair de yenilikleri kullanmış oluyoruz diyebiliriz.

Bankanın sağladığı diğer kredi olanakları ise şunlar; 5 bin TL’ye kadar KMH ve 5 bin TL’ye kadar Üreten/Business Kart. İnternet ve mobil kanaldan yapılacak EFT/Havale işlemleri bir yıl süre ile ücretsiz, POS inaktiflik ücret muafiyeti. Çek Karnesi ücret muafiyeti (Alınacak ilk 10 yapraklı çek karnesi için geçerlidir)

 

Devletsel.com ekibi olarak sizlere bu makalemizde Havale, EFT Avantajıyla 6 Ay Ödemesiz 50 Bin TL Kredi Geliyor! konusunu ele aldık bu ve bunun gibi konular için sitemize burdan ulaşabilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Havale, EFT Avantajıyla 6 Ay Ödemesiz 50 Bin TL Kredi Geliyor!