Herkesi Meraklandıran Açıklama Geldi! Her Ay 15 TL Karta İade Olacak! Kredi Kartı Kullananlar Dikkat

36 Okunma — 10 Aralık 2021 10:59
1 27

İçindekiler;

Herkesi Meraklandıran Açıklama Geldi! Her Ay 15 TL Karta İade Olacak! Kredi Kartı Kullananlar Dikkat!

TEB bankası müşterilerinin yüzünü güldürecek bir açıklama yaptı. TEB bankasının yapmış olduğu açıklamaya göre banka müşterilerinin bankaya otomatik fatura ödeme talimatı vermeleri durumunda fatura ödemelerinde geçerli olacağı belirtilen 15 TL para iadesi söz konusu olacak. İşte konu ile ilgili detaylar…

TEB bankasının söz konusu olan açıklamasına göre banka aracılığı ile yapılacak olan fatura ödemelerinde 15 TL iade şansı müşterilere sunuldu. Müşterilerin otomatik ödeme talimatı vermesi ya da banka aracılığı ile faturalarını ödemesine teşvik amacı ile yapılan kampanya banka müşterilerinin ilgisini çekmeyi başardı.

Bahsi geçen kampanyanın en önemli detayları arasında ise kampanyaya katılım tarihi yer alıyor. Çünkü TEB bankası yapmış olduğu açıklamada kampanya için son katılım tarihinin 31 Aralık olacağını da duyurdu.

TEB Bankası Kampanya Detayları

TEB bankasının resmî sitesinde yapmış olduğu kampanya açıklamasına göre bu kampanya 30 Nisan ile 31 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak. Bahsedilen tarihler arasında vadesiz olan hesabınız üzerinden yapacağınız fatura ödemeleri için geçerli olacak.

Sadece bu tarihler arasında yapacağınız fatura ödemeleri kampanyaya katılmanız için yeterli olmayacak. Bu tarihler sonrası için de banka üzerinden otomatik fatura ödeme talimatı vermeniz gerekiyor.

1 27

Kampanya Katılım Koşulları

Kampanyaya katılım için bazı koşulların sağlanması gerekiyor. Peki sağlanması gereken bu koşullar neler?

  • Otomatik ödeme talimatı vereceğiniz hesap açık ve aktif olmalı.
  • Bireysel müşteri olarak tanımlanan tüm banka müşterileri bu kampanyada yararlanabilir.
  • Bankaya ait olan kredi kartları üzerinden verilecek olan otomatik fatura ödeme talimatları geçersizdir.
  • Kampanya kapsamında bulunabilmek için en az 2 adet yeni fatura için otomatik ödeme talimatı verilmelidir.
  • Kampanyaya katılmak için bankanın mobil bankacılık uygulamasını telefonunuza indirmeli ve ardından da CEBTETEB Mobil uygulamasından kampanyalar sekmesine girerek kampanyaya katılım sağlamalısınız.
  • Banka müşterilerinin bu kampanyadan yararlanabilmesi için mobil bankacılık uygulamasının da aktif olması gerekir.
  • Kampanya kapsamında verilen otomatik fatura ödeme talimatları dönem içerisinde iptal edilemez. Aksi taktirde bankanın yaptırım uygulaması söz konusu olacaktır.

     

Sıradaki içerik:

Herkesi Meraklandıran Açıklama Geldi! Her Ay 15 TL Karta İade Olacak! Kredi Kartı Kullananlar Dikkat