Instagram’da Başkasının Hikayesini Paylaşma Nasıl Yapılır?

125 Okunma — 04 Mart 2021 11:33
instagram

İçindekiler;

Instagram’da Başkasının Hikayesini Paylaşma Nasıl Yapılır?

Instagram’da başkasının hikayesini paylaşma özelliği son günlerde pek çok kişinin ilgisini çekiyor. İnsanlar yeni ve etkili bir duyuru üzerinden çalışmalarını yürütürken, süreçlere dair de aktif bir yöntem üretmek istiyor. Peki ama nasıl işliyor bunca çalışma ve bunca yenilik? Gelin hepsine birlikte göz atalım ve size dair de bu süreçlerin nasıl kullanılacağı konusuna göz atalım.

Instagram’da başkasının hikayesini paylaşma için örnek!

1200x627 instagramda baskasinin hikayesini kendi hikayende paylasma nasil yapilir 1561807119252

Başkasının hikayesini paylaşmak için yapılacak seçenekleri şu şekilde görebilir ve kullanabilirsiniz. Hemen detaylara dikkat edelim.

  • Başkasının Instagram hikayesinde etiketlendiğiniz zaman size bir bildirim mesajı gelir.
  • ‘Bunu Hikayene Ekle’ linkine tıklayıp kendi hikayenizde paylaşabilirsiniz.
  • Ya da direkt arkadaşınınız hikayesindeki Bunu Hikayene Ekle linkine tıklayıp paylaşabilirsiniz.

Yukarıda yer alan detaylarla yapacağınız paylaşımlar, sizin story konusundaki paylaşım sürecinizde büyük artı sağlayacaktır. Bunu başarmak için tek yapmanız gereken şey işlemleri çok daha hızlı üretmek ve ön plana çıkarmanız olacaktır. Zaman kaybetmeyin ve kaliteyi, beklentiyi ve en azından rahat paylaşımları kullanmaya başlayın.

Bireysel olarak detaylı ve ihtiyaçlarınıza yönelik karşımıza çıkarılan seçimleri ve beklentileri de bu süreçlerde kolaylıkla kullanmaya başlayın. Hem güçlü hem hızlı hem de rahat bir çalışma ile birlikte organize edilecek olan yeni nesil seçenekleri ve fırsatları da bu süreç içerisinde görebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Bizim önerimiz biraz da bu olacaktır.

İnsanlar sosyal medyayı aktif olarak kullanmak istiyor ama bu kullanım durumları da herkesi büyülüyor. Bu yüzden yapılacak olan çalışmalarda dikkat etmeniz gereken şeyler çok daha fazlasına işaret ediyor diyebiliriz. Zaman kaybetmeyin ve yeni duyuruları ve seçenekleri kullanmaya başlayın.

Devletsel.com ekibi olarak sizlere bu makalemizde umarız sizlere fayda sağlayabilmişizdir bu ve bunun gibi konular için sitemize burdan ulaşabilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Instagram’da Başkasının Hikayesini Paylaşma Nasıl Yapılır?