sv

İŞKUR Temizlik Görevlisi Alımı Yapıyor! KPSS Şartsız Başvuru!

207 Okunma — 19 Ocak 2021 20:23
ev temizligi

İŞKUR Temizlik Görevlisi Alımı Yapıyor! KPSS Şartsız Başvuru!

Türkiye İş Kurumu tarafından ön plana çıkarılan ve pek çok kişi için büyük ehemmiyete sahip olan iş duyurularını artık sizler için Devletsel.com ailesi olarak ön plana çıkaracağız. Kamu kurumlarına en az ilköğretim mezunu 2480 kişilik temizlik görevlisi alımı yapılıyor. İŞKUR tarafından yapılan çalışmalarla ilgili başvuru şartlarını öğrenmek için yazımızın detaylarına kadar okumanızı öneriyoruz.

İŞKUR tarafından iş ilanları yayınlandı ve bu konuya dair genel bir çalışma sağlandı. 2048 kişinin bu konuda temizlik görevlisi olarak işe başvurması için gerekli olan şartlar duyuruldu. Özel sektör ve kamu sektörü bünyesinde yapılacak olan çalışmalar adaylar için önemli. Peki bu iş için şartlar nedir?

İŞKUR iş başvurusu temizlik görevlisi şartları

1497535900 indir

Bu şartlar içerisinde şunlar var:

  • T.C vatandaşı olmak
  • İlk okul mezunu olmak (en az)
  • Sağlık sorunu olmaması
  • Takım çalışmasına yatkın
  • Kişisel temizliğine önem veren

Bu şartlara sahipseniz, öncelikle İŞKUR müdürlüğüne giderek kayıt yaptırmanız gerekiyor. Kurum ünitelerinden yapacağınız başvurular ile birlikte kayıt işlemlerini toparlamış olursunuz ve bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeye özen göstermenizi öneriyoruz.

Temizlik görevlisi için yapılacak olan başvurular da İŞKUR üzerinden yapılıyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=4335

Yukarıdaki linke tıklayarak kendinize uygun ilanları görebilir ve şartlara göre başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu sayede çok daha hızlı bir şekilde çözümlerin üzerine gitmiş olursunuz. Kurum bazlı çalışmalar ve kayıt süreçleri herkes için de önem arz edecek bir dilde hizmet sunmuş olacaktır.

İşkur için kayıt olarak, kolaylıkla iş aramaya başlayabilir ve kendinizi de bu süreçlerde ön plana çıkarabilirsiniz. Beyan dışı kayıtlar büyük sorun yaratabileceği için kayıt için beyan bilgisi esas alınır. Beyana göre bu çalışmalar ön plana çıkarılabilir. Sorumluluklar da burada kişinin kendisinde olmaktadır.

İşkur Başvuru Şartları Nedir?

ev temizligi

Genel olarak bu kuruma başvurmak için gidip bilgi ve form doldurmanız yeterli olacaktır. Bu forma göre etkili olan kişiler ve CV bırakan kişiler zaten detaylı bir başvuru sürecinden geçeceği için insanların aradığı şirket yapılarını ön plana çıkaracaklardır. Bu yüzden önerimiz de bu süreçlere göre bir yenilik üzerinde durmanız olacaktır.

Devletsel.com ekibi olarak sizlere bu makalemizde İşkur Temizlik Görevlisi Alımı konusunu ele aldık bu ve bunun gibi konular için sitemize burdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Yardım durumu kapsam dışına çıktı ne demek haberimize burdan ulaşabilirsiniz

Sıradaki içerik:

İŞKUR Temizlik Görevlisi Alımı Yapıyor! KPSS Şartsız Başvuru!