sv

İstanbul’a Sibirya Soğukları Geliyor! AKOM Uyardı! Herkes Hazır Olsun!

67 Okunma — 22 Mart 2021 11:23
92698

İçindekiler;

Sibirya soğukları geliyor! Meteoroloji tarafından ön plana çıkarılan ve geniş çaplı bir yapıda hepimizle ilgili seçenekleri de bu süreçlerde büyüten yeni güncel duyurular var. Akom tarafından yapılan uyarılara bakarsanız, İstanbul’un bazı bölgelerine gelecek olan toz ve çamur fırtınası ve çamurlu yağmur gibi durumlar görülüyor. Bu durumlarla ilgili olarak kar yağışına dönüşecek olan detayların hepsini merakla bekliyoruz. Özellikle yapılacak olan yeni duyurular ve güncellemeler de gösteriyor ki, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi tarafından yapılan duyuruya göre soğuk hava genellikle kar ile birlikte gelecek ve karla karışık yağmur olarak iniş yapacak diyebiliriz.

Cnn Türk tarafından yapılan duyurular da var! Onlar da şöyle!

 

Ankara’daki toz bulutu İstanbul’da yaşanacak mı yoksa farklı bir yapıda mı ilerleyecek? Hepimizle ilgili bütün seçenekleri kendinize has bir yapıda inceleyebilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Ankara üzerinde görmüş olduğunuz bütün yeni duyurular ve toz bulutu süreçlerine dair karşımıza gelecek olan işlemleri de kendi içimizde kullanıyor ve büyütmeye başlıyoruz. İstanbul’a gelen toz sayesinde Afrika’dan gelen kum fırtınaları da karşımıza çıkıyor ve hepsi de bizle ilgili yeni bir duyuru ile kaynaklanmaya başlıyor. Ankara üzerinde de şu sıralar kar ya da fırtına gelebilir örneğin. Toz farklı olduğu için de kum fırtınaları değişkenlik gösterebilir.

İstanbul’a ne zaman kar yağacak!

92698

Yetkililer bu durumla ilgili olarak kar yağışının her zaman detaylı ve değişken olduğunu bizlere sunuyor. Bu yüzden de bu kontroller ve kar yağışı durumlarına dair güncel seçenekleri de kendiniz rahatlıkla kullanabilecek ve incelemeye başlayabileceksiniz. Kar yağışı da bir şekilde geri döneceği için kişisel beklentileri de bu süreçlerde ortaya çıkarabilir ve incelemeye başlayabilirsiniz. İstanbul üzerinde, Kıyı Ege üzerinde ve Güneydoğu ile Doğu Karadeniz üzerinde yaşanan iklimsel faaliyetler ve krizlerle ilgili seçenekler için tek bir tıklama durumu hepimiz için öncelikli ve önemli bir yapıda ilerleme yaratacak. Bu yüzden Anadolu üzerinde de 2-3 günlük bir kar yağışı durumu yaşanabilir ve görebilir.

İstanbul için Akom’dan uyarı geldi!

İstanbul için Akom’dan uyarı geldi ve süreçler her zamankinden çok daha farklı bir şekilde ilerlemeye başladı. Detayların, yapısal farklılıkların ve güncel hizmetlerin içerisinde yer alan bu çalışmaları ve güçlü hizmetleri de sizlerin önünde sunuyor ve organize ediyoruz. Yeni gelişmeler ve duyurular için tek bir tıklama işlemi yeterli olacaktır. Zaman kaybetmeyin ve aşama aşama büyüyen, yenilenen ve hızlanan bir düzenleme ile güçlü yapılara sizler de göz atmaya başlayın. İşte detaylar burada!