Kısıtlama İle İlgili Yeni Maddeler Yolda!

124 Okunma — 04 Mayıs 2021 09:11
Devletsel 2 4

İçindekiler;

Kısıtlama İle İlgili Yeni Maddeler Yolda!

Kısıtlama ile ilgili güncel konular var! Bakanlıkla ilgili olarak yapılan yeni açıklamada sokağa çıkma yasaklarına ilişkin güncel duyurular karşımıza çıkmaya başladı. Kısıtlamayla ilgili olarak gelen açıklamada Covid 19 salgınıyla mücadele süreçlerinde kontrollü bir şekilde normalleşme sürecine girildi ve bu dönemde vaka sayılarının çok büyük önemi var. İllerdeki vaka sayılarına bakılarak yapılacak olan normalleşme çalışmalarında, düşük, orta ve yüksek ya da çok yüksek risk guruplarına bir çalışma yapılıyor ve yeni süreçlerde ülke genelinde hafta içi yasaklar dahi düşünülüyor. Bunun için saatlerle ilgili daraltma da yapılabiliyor. Bu konuya ilişkin yapılan duyurulara bakarsanız, yeni çalışmaların ve beklentilerin nasıl ilerlediğini sizler de rahatlıkla görebilir ve gözler önüne serebilirsiniz.

İçişleri Bakanlığı yeni açıklamasında şu ifadeleri kullandı!

0x0 son dakika icisleri bakanligindan kisitlama aciklamasi 1616392879832

Covidle ilgili bazı düzenlemeler yapılıyor ve haliyle her şekilde normalleşme dönemindeyiz. Bu yüzden de vaka sayılarına baktığımız zaman düşük, yüksek ve orta guruplarda yüksek risk guruplarına hitap ediyor ve çalışmaları da kendine göre incelemeye başlıyoruz. Bu yüzden de ülke risk guruplarına kendi içinde değişken ve hızlı bir seviye ve ilerleme sunulabiliyor. Sokağa çıkma kısıtlaması konusunda 21.00 ile 05.00 saatleri arasında bir seçenek hepimizin karşısına çıkıyor ve geleneksel seçenekleri de bu süreçlerde kullanmış oluyorsunuz.

Hafta sonu yapılacak olan yeni duyuru kapsamında insanların isteklerine göre bir seçenek ve şekillendirme yapılacağı için, bu süreçleri çok daha rahat bir şekilde kullanmak hepimiz için önemli oluyor. Bu yüzden maske ve mesafe konularında daimi seçimleri ve fırsatları kullanabilir ve kendinizle ilgili bütün seçenekleri ortaya çıkarabilirsiniz. Sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 22 bin küsür kişiye ceza kesilmiş ve ihlallerle ilgili olarak detayları da kişilerin kendine göre çözümüne dair organize etmiştir. Mesafe ve maske konusunda bunların hepsine dikkat etmeniz gerekiyor.

Bu yüzden milletimizin bu konudaki hassasiyeti de çok önemli tabi. Maske ve mesafe konularında karşımıza çıkarılan, aşama aşama büyüyen ve beklentilerle birlikte organizasyon yapan, yaşatan ve ihtiyaçlara dair de seçimleri kendine göre büyüten bu beklentileri tek bir tıklama ile kullanabilir ve ortaya çıkarabilirsiniz.

Bakanlık yeni çalışma yapmaya başladı!

Bakanlıkla ilgili düzenlemeleri bu şekilde kullanabilir ve hepsini de en hızlı şekilde ortaya çıkarabiliriz. Geç kalmayın ve site içeriklerine daimi olarak güncel bir yapıda ilerleme sağlamaya başlayın.

Geleneksel bir şekilde ön plana ulaşan ve organize edilen her bir fırsatı, yeniliği ve uygun kullanım seçeneklerini en azından covid dahilinde yapan ve bizlerin karşısına çıkaran bu süreçler için tek bir tıklama işlemi yeterli olacaktır. Zaman kaybetmeyin ve bunların tamamını organize ederek sizler de güncellemelere bakın. Kısıtlama ile ilgili güncel konular var! Bakanlıkla ilgili olarak yapılan yeni açıklamada sokağa çıkma yasaklarına ilişkin güncel duyurular karşımıza çıkmaya başladı. Kısıtlamayla ilgili olarak gelen açıklamada Covid 19 salgınıyla mücadele süreçlerinde kontrollü bir şekilde normalleşme sürecine girildi ve bu dönemde vaka sayılarının çok büyük önemi var. İllerdeki vaka sayılarına bakılarak yapılacak olan normalleşme çalışmalarında, düşük, orta ve yüksek ya da çok yüksek risk guruplarına bir çalışma yapılıyor ve yeni süreçlerde ülke genelinde hafta içi yasaklar dahi düşünülüyor. Bunun için saatlerle ilgili daraltma da yapılabiliyor. Bu konuya ilişkin yapılan duyurulara bakarsanız, yeni çalışmaların ve beklentilerin nasıl ilerlediğini sizler de rahatlıkla görebilir ve gözler önüne serebilirsiniz.

Güncel çalışmaları tek bir tıklama ile görebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Zaman içerisinde değişen, ortaya çıkarılan ve farklı fırsatlarla büyüyen bütün bu süreçleri de kolaylıkla incelemeye başlayabilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Kısıtlama İle İlgili Yeni Maddeler Yolda!