sv

Maaş Kartlarına Özel 10 Bin Lira Kredi Nasıl Çekilir? İşte Detaylar!

91 Okunma — 28 Şubat 2021 11:54
13354 800x450 1

Maaş Kartlarına Özel 10 Bin Lira Kredi Nasıl Çekilir? İşte Detaylar!

Maaş kartlarına özel kredi hizmeti için Devletsel olarak bir ayarlama yaptık. Sizin için bütün yenilikleri ön plana çıkarmak istiyoruz. Emeklilerden tutun da maaş alanlara varıncaya kadar geniş özveriler içerisinde organize edilen bütün çalışmaları kendinize dair kullanabilir ve incelemeleri de buradan başlatabilirsiniz. Daha rahat ve daha etkili bir yapıda organize edilen bütün süreçler için tek bir tıklama işlemi yeterli olacaktır. Zaman kaybetmeyin ve bu süreçleri ön plana çıkarmaya devam edin.  Devletsel olarak bu konuda detayları ön plana çıkarıyoruz.

Emeklilere yönelik sektörde ilk ve tek olan uygulamalar ile birçok ayrıcalıklı hizmet sunan Şekerbank, emekli müşterilerinin maaş aralıkları ve kredi kartı harcamalarına göre 1.600 TL’ye varan promosyon ödemesi sunuyor.

Şekerbank’tan yapılan açıklamaya göre, maaş aralıklarına göre 1.300 TL’ye varan promosyon imkanından yaralanabilen Şekerbank emekli maaş müşterileri ayrıca sektör ayrımı olmaksızın koşulsuz olarak 1.500 TL’lik kredi kartı harcamalarına karşılık 300 TL bonus kazanma şansı yakalıyor.

Şekerbank, bireysel müşterilerine sunduğu promosyon ve avantajlara ek olarak 3 ay ertelemeli nakit desteği fırsatı da sağlıyor.

Emeklilere özel ayrıcalıklar ve krediler

13354 800x450 1

Yurtiçindeki tüm banka ATM’lerinden masrafsız olarak para çekebilen ve bakiye sorgulayabilen Şekerbank emekli maaş müşterileri, tüm mevduat hesapları ile gerçekleştirecekleri tasarruflar için avantajlı faiz oranlarından yararlanabiliyor ve hesap işletim ücretinden de muaf oluyor.

Tüm işlemlerde öncelikli hizmet verilmesinin yanı sıra Şekerbank emekli maaş müşterileri, internet ve mobil şube aracılığıyla yapacakları tüm havale ve EFT işlemlerini de ücretsiz gerçekleştirebiliyor. Emekliler 444 0 344 numaralı Emekli Destek Hattı’na tüm bankacılık işlemleri için 7 gün 24 saat ulaşabilirken, sağlık sorunları olması durumunda ise maaşları adrese teslim ediliyor. Maaş Kartlarına bu detaylarla kredi alabilirsiniz.

 

 

Sıradaki içerik:

Maaş Kartlarına Özel 10 Bin Lira Kredi Nasıl Çekilir? İşte Detaylar!