sv

Orta Riskli İller Hangileridir? İşte Sokağa Çıkma Yasakları Kalkan İller!

99 Okunma — 02 Mart 2021 11:30
2990180 cc88a402f31bd5b456b64cc8237e6dee

Dün akşam Cumhurbaşkanı tarafından açıklanan normalleşme ile ilgili olarak, sokağa çıkma yasağının kalkmaya başladığı şehirler karşımıza çıkıyor. Peki ama hangi şehirlerde sokağa çıkmak serbest olacak? İşte bütün detaylar! Devletsel sitesi olarak bu konuya dair güncel bir çalışma yapıyor ve sizlerin karşısına çıkarıyoruz. Orta riskli iller ile ilgili araştırmalar gündemde yer alıyor.

Orta riskli şehirlerde kalkan yasaklar nedir?

Orta riskli iller hangileri 2021, renk kodu nedir? Orta riskli illerdeki hangi yasaklar kaldırıldı?

 

Harita üzerinde yer alan renklere baktığımız zaman sarı renkleri ve özellikle mavi renkleri biraz daha güvenli görünüyor. Mavi ile başlayan güvenlik konusu sarı ile devam ediyor ve kırmızıya gidene kadar risk artıyor. Şayet kırmızı şehirlerde iseniz en riskli bölümler oluyor ve pazar günleri yasaklar başlıyor. Bu yüzden de kişisel olarak beklentileri ve farklı yaklaşımları kendi içinde değiştirebilir bir yapıda sunuluyor

Her hafta yapılacak olan kabine toplantılarında durumları inceleyebilir ve daha farklı bir yapıda yenilik kaydedebilirsiniz. Bu yüzden de zaman kaybetmeyin ve çalışmaların tamamını kendinize göre kullanmaya başlayın. Bu süreçler ve bu konularda ön plana çıkarılan ve karşımızda yer alan her türlü seçimi ve farklı beklentiyi de ihtiyaçlarınıza göre kullanmaya başlayın. Bireysel seçimler, farklı yaklaşımlar ve daha rahat bir seçenek ile büyüyen çözümler için tek tıklama yeterli olacaktır.