sv

Papara Hesabı Nasıl Açılır?

102 Okunma — 20 Şubat 2021 12:29
papara incelemesi kart

Papara Hesabı Nasıl Açılır?

PaPara, son zamanlarda artmaya başlayan dijital cüzdanlardan biridir. BDDK tarafından onaylanmış ücretsiz bir sistemdir. Kullanımı çok kolaydır ve sistem online olarak ücretsiz olarak kullanılabilir. Papara; elektronik bir cüzdandır. Böylelikle dünyanın birçok ülkesinden komisyon ödemek zorunda kalmadan 7/24 ödeme alabilirsiniz. Havale için banka veya süre sınırı yoktur. Yaş gereksinimlerinin olmaması ve avantajları nedeniyle, genellikle gençler tarafından tercih edilmektedir. Hesap açarken kimlik doğrulama veya başka bir bilgi gerekmediğinden hesap açmak çok kolaydır ve Papara’nın web sitesi üzerinden yapılabilir. Para transferleri ve çevrimiçi ödeme işlemleri de ücretsizdir.

Bununla birlikte, bir PaPara kartı satın almak istediğinizde, belirli harcama kalemleri size yansıtılacaktır. Papara.com adresini ziyaret edin, ana sayfadaki hesap oluştur bağlantısını tıklayın ve açılan sayfaya bilgileri girin. Bir hesap oluşturduktan sonra, güvenlik nedenleriyle e-posta onayı ve telefon onayı sistemlerine geçmeniz önerilir. Bu işlemler için size mail ve telefon olarak gönderilen kodun belirtilen alana girilmesi yeterlidir. Transfer-EFT sistemi artık para yatırma sürecindedir. PaPara Hesabı sekmenizin altında para gönderebileceğiniz bir PaPara hesabı vardır. Havale veya EFT yoluyla herhangi bir hesaba ödeme yapın ve açıklama bölümüne PaPara kullanıcı numaranızı girin. Sistem, ödemenizi 15 dakika içinde hesabınıza gönderecek ve sizi SMS-başvuru bildirimi ve e-posta ile bilgilendirecektir. Ancak duruma göre 1 saate kadar sürebilir. Bu bilgiyi de verelim.

be63d56ddecaf9f1d23a96d166620280

PaPara kullanıcı hesabınızın para çekme bölümünden de para çekebilirsiniz. Seçtiğiniz bankanın IBAN numarasını girin ve ödemenin sizin adınıza kayıtlı olması şartıyla ödemeyi geri çekebilirsiniz. Ödemeniz de 15 dakika içinde hesabınıza gönderilecektir. Ödemeyi PaPara hesabınıza göndermek istiyorsanız, havale yapmak için hemen karşı tarafın kullanıcı numarasını, telefon numarasını veya e-posta adresini kullanabilirsiniz. Sıradan banka kartı fonksiyonlarına sahip olduğu için, gerçek veya online alışveriş için ATM işlemlerinde PaPara kartını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kartınızın MasterCard işlevselliğine sahip olacağını ve MasterCard logolu online alışveriş sitelerinde ve reel alışveriş noktalarında geçerli olacağını ekleyelim. Web sitesi üzerinden giriş yaparken telefonunuza gönderilen SMS kodunu kullanarak giriş yapabilir, mobil uygulamayı yükleyip gerekli onayı aldığınızda telefonunuzda kullanılan parmak izi veya şifre ile giriş yapabilirsiniz.

 

Sıradaki içerik:

Papara Hesabı Nasıl Açılır?