Potansiyel Teşvik Sorgulama Nedir? Nasıl Kullanılır? Detaylı Rehber

105 Okunma — 10 Mart 2021 10:35
2018 05 10 14 36 44

İçindekiler;

Potansiyel Teşvik Sorgulama Nedir? Nasıl Kullanılır? Detaylı Rehber

Potansiyel teşvik sorgulama işlemi online olarak kolaylıkla yapılabiliyor. Sorgulama Ekranı ile işveren işçi için hangi teşviklerden faydalanabileceğini görebilir. Bu işlemler, yani potansiyel teşvik sorgulama sgk sitesinden kontrol edilir. Devletsel olarak bu konuda güncel bir içerik hazırladık.

 

Potansiyel Teşvik Sorgulama Ekranı

Potansiyel teşvik sorgulama işlemi

Potansiyel teşvik sorgulama işlemiPotansiyel teşvik sorgulama sgk resmi sitesinden yapılan bir işlemdir. Aşağıdaki linkten siteye giriş yapabilirsiniz. Gelin birlikte nasıl kullanıldığını inceleyelim.

Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra yararlanabileceğiniz teşvikler yeşil olarak karşınıza çıkıyor, kırmızı olarak gördüklerinizde yararlanamadıklarınız tabii ki. Neden yararlanamadığınızı da üstüne Mouse ile geldiğinizde görebiliyorsunuz.

Potansiyel teşvik sorgulama sistemine giriş yapamıyorsanız veya hata mesajı alıyorsanız bu sayfaya yorum yapabilir veya mailinizi atabilirsiniz. Lütfen bir gün sonra sayfayı tekrar kontrol edin. Sizlere detaylar konusunda yardımcı olalım. Potansiyel teşvik sorgulama ile ilgili bütün detaylar burada!

Devletsel.com ekibi olarak sizlere bu makalemizde umarız sizlere fayda sağlayabilmişizdir bu ve bunun gibi konular için sitemize burdan ulaşabilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Potansiyel Teşvik Sorgulama Nedir? Nasıl Kullanılır? Detaylı Rehber