sv

Şekerbank Düşük Faizli Kredi Veriyor! İşinize Dost Kredi!

128 Okunma — 22 Şubat 2021 14:10
1200x627 vakifbank calisma saatleri 2020 vakifbank saat kacta aciliyor kacta kapaniyor hafta sonu ve tatil gunlerinde acik mi 1594393279963

Şekerbank Düşük Faizli Kredi Veriyor! İşinize Dost Kredi!

Şekerbank düşük faizli kredi konusunda yeni hizmetlerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bireysel olarak ihtiyaçlarınıza yeni kredi çözümleri getirmek istiyorsanız, gelin bu seçimleri incelemeye başlayın. Bireysel bir kullanım ve hızlı bir ihtiyaç çözümü için desteklere ulaşabilirsiniz. Devletsel olarak sizler için özel bir çalışma oluşturuyor ve incelemeye başlıyoruz. Bu süreçlerde rahat ve hızlı bir yapıda yeni duyuruları ve beklentileri kolaylıkla kullanabiliyorsunuz. İhtiyaçlarınıza dair büyük seçimleri de ön plana çıkarabiliyorsunuz. Şekerbank müşterilerine kredi müjdesi geldi.

Anlaşma sağlandı. Şekerbank Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) üyelerine özel “İşinize Dost Kredi” sağlayacak. ETSO’dan yapılan açıklamaya göre, Şekerbank Edirne Şube Müdürü Murat Ergül ile ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, ETSO’da düzenlenen toplantıda kredi protokolünü imzaladı.

Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Ergül, her dönem gibi bu dönemde de üretenlerin yanında olduklarını belirtti. Sorumlu bankacılık anlayışıyla 67 yıldır iyi ve kötü günde üretenlerin yanında yer aldıklarını vurgulayan Ergül, şunları kaydetti: “Zorlu salgın sürecinde de müşterilerimizi destekleyerek salgının olumsuz ekonomik etkilerinin en aza indirilmesi için çalışıyoruz.

Bu protokolle ETSO üyelerine, farklı ödeme seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunuyoruz.” Zıpkınkurt da protokolün tüm üyelerine hayırlı olmasını temenni etti.

Vakıfbank Çevre Dostu Evlere Ev Kredisi Veriyor!

1200x627 vakifbank calisma saatleri 2020 vakifbank saat kacta aciliyor kacta kapaniyor hafta sonu ve tatil gunlerinde acik mi 1594393279963

Vakıfbank çevre dostu evler için, vakıfbank ev kredisi çıkarıyor. Uluslararası sürdürülebilirlik standartlarında uygun şekilde faaliyetlerini sürdüren VakıfBank, bir yandan karbon ayak izini sıfırlarken diğer yandan da çevre dostu finansman sağlamaya devam ediyor.

Fransız Kalkınma Ajansı (AFD) ile 200 milyon Euro’luk Yeşil Konut Kredisi anlaşması imzalayan VakıfBank, sektörde ilk kez bu kadar yüksek bir çevreci kaynağı, ‘Yeşil Konut Kredisi’ kampanyasıyla kullandırmaya başlıyor. VakıfBank, yeni kredi kampanyasıyla Türkiye’de enerji verimliliği yüksek ve çevreye duyarlı inşaatların yapımını teşvik ederek, konut sektörüne ve sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunmayı amaçlıyor. VakıfBank ayrıca, enerji tasarrufu sağlayan, bütçe dostu ev almak isteyen müşterilerinin de konut finansmanı ihtiyacına destek oluyor.

VakıfBank’ın ‘Yeşil Konut Kredisi’ hakkında bilgi veren VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı M. Lütfü Çelebi, kredinin kentsel yerleşim olan il ve ilçelerde A ve B enerji standardına uygun konutlar için geçerli olduğunu, yapımı devam eden konutların ilgili enerji kimlik belgesine sahip olması halinde kampanyaya dahil edileceğini belirtti. Düşük Faizli Kredi konusundaki çalışmalar bu şekilde ön plana çıkarılıyor.

  • Devletsel.com ekibimiz olarak umarız bu makalemizde sizlere bilgi paylaşabilmişizdir bu ve bunun gibi makaleler için sitemize burdan ulaşabilirsiniz

Sıradaki içerik:

Şekerbank Düşük Faizli Kredi Veriyor! İşinize Dost Kredi!