sv

Şu Anda Oluşturabileceğiniz İşletme Sayısında Sınıra Geldiniz Hatası Çözümü

144 Okunma — 04 Mart 2021 11:23

Şu Anda Oluşturabileceğiniz İşletme Sayısında Sınıra Geldiniz Hatası Çözümü

Instagram hesaplarında son dönemlerde sıklıkla karşılaşılan hatalardan birisi de budur. Reklam sınırları hatası. Bildiğiniz gibi pek çok kişinin Instagram kullanmasıyla ilgili ön plana çıkardığı bazı şeyler var. Özellikle güzel paylaşım yapmak ya da bir şeklide story paylaşarak kendini var etmek isteyen herkes Instagram içerisinde yoğun bir trafik alışverişine giriyor. Bu yüzden de kişisel olarak beklentilerin tamamına göz atabiliyoruz. Peki ama Instagram ile ilgili olarak organize edilecek olan seçenekler nelerdir? Neden böyle bir hata alıyoruz? İşte sebebi!

Devletsel olarak ön plana çıkardığımız sosyal medya bilgileri yazısında, herkese özgü bir duyuru ve yenilik üzerinde çalışıyoruz. Bu süreçlerin hemen hemen tamamına yakınını sizin için organize ediyoruz.

İşletme sayısı sınırı sorunu nasıl çözülür?

instagram2 1024x410 1

Bu sorunun net bir çözümü yok. Bunun için sırasıyla pek çok yöntem deneniyor.

  • Yapılması gereken ilk şey, bilgisayardan bilinen tüm Facebook hesaplarına bağlanıp,
  • tüm sayfaların ayarlarına ulaşıp, Instagram hesapları ile
  • yapılan tüm bağlantıların kaldırılması gerekiyor.

 

Bu sorunun kesin ve net bir çözümü yok. Çünkü çözümü olursa İnstagram o çözümü de kapatıyor. Yani bu durum aslında olası bir durum ve bu durumu çözmeye çalışmak da instagram için kural dışı bir hareket. Haliyle de çözüm için her şeyinizin olumlu ve tamam olması lazım. Max işletme sınırına geldiniz demek de haliyle yeterince kural ihlali yaptınız daha fazla yapmayın anlamına geliyor diyebiliriz. Çünkü bu durum süren bir akışı bozmakla ilgili. Haliyle İnstagram için bu durumlar genellikle uğraşa uğraşa çözülüyor. Bireysel yapıların ve beklentilerin tamamına bu şekilde göz atın ve sizler için önemli olan seçenekleri de bu sayede güncellemeye başlayın.

 

Sıradaki içerik:

Şu Anda Oluşturabileceğiniz İşletme Sayısında Sınıra Geldiniz Hatası Çözümü