Tunceli Belediyesi Maaşları 8 Bin TL Yaptı! Kadınlara Da Regl İzni Geldi!

113 Okunma — 19 Mart 2021 10:53
thumbs b c 89166825e31f3ed5a6562ad81043047d

İçindekiler;

Tunceli Belediyesi Maaşları 8 Bin TL Yaptı! Kadınlara Da Regl İzni Geldi!

Tunceli Belediyesi tarafından yapılan maaş zammı, pek çok kişi için ön plana çıkarıldı ve çok konuşuldu. DİSK genel İş Sendikası arasında yapılan imzalama ile toplu iş sözleşmelerine erişebiliyorsunuz. Yeni ücretlerde yüzde 20 zam oluştu. Sosyal haklarda da iyileşme sağlandı. İmzalanan yeni sözleşmelere göre belediyenin kadın çalışanlarına yönelik pozitif ayrımcılık konusu da ön plana çıkarılıyor. Her ayın belli bir günü regl, menopoz ve 8 Mart izni ile LGBTİ+ bireylere ‘Onur Yürüyüşleri’nde idari izin verilecek.

Tunceli Belediyesi tarafından DİSK ile ilgili olarak seçeneklerin tamamını ön plana çıkarabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. İmza törenlerinden tutun da yeni duyurulara varıncaya kadar karşımıza çıkarılan seçeneklere göz atabilir ve kullanabilirsiniz.

Maaşlar 8 Bin TL oldu ve yükselme devam ediyor!

maxresdefault 1

Belediye Başkanı Maçoğlu, bu konuda yapılan çalışmalara dair duyurusunu da yapmayı ihmal etmedi. Pandemi döneminde birbirimizi çok daha iyi anladık diye açıklama yapan Maçoğlu, kişisel beklentilerle birlikte herkese göre etkili bir çözüm üzerinde duruyor diyebiliriz. Geç kalmayın ve sizler de bu süreçlere dair daha rahat, daha keyifli ve profesyonel bir duyuru için resmi siteye göz  atın. Site içerisinde değişen ve ön plana çıkarılan, önceliklerle birlikte karşımızda yer alan her bir çalışmayı ve fırsatı kullanmaya devam edin. Ayrıntılar, farklı yaklaşımlar ve kişisel seçenekler için güçlü ve etkili bir çalışma ile maaş zamlarına bakabilirsiniz.

Belediye içerisinde yaşanan maaş zamları, herkes için farklı anlamlar oluştursa da, insanlara yönelik seçimlerin ve yaklaşımların da bu manada büyümesi büyük bir ilgi çekiyor. Bu yüzden süreçlerle ilgili seçenekleri de görebiliyor ve kullanabiliyorsunuz. Maaş zamları belediye çalışanlarına yönelik olduğu için, işçilerin de bu konuda ne yapıp yapmadığı merak ediliyor. Kamu çalışanları ve maaşlı mühendislerin de durumu ne olacak acaba deniliyor. Bakalım yakın bir zamanda bu süreçle ilgili maaş zamları ve kişisel yaklaşım nasıl ilerleyecek ve herkes adına güncel seçenekler nasıl ön plana çıkarılacak? Devlet destekleri ve yenilikçi seçeneklerle ilgili olarak organize edilen ve daha da etkili büyüyen bütün yeni duyuruları kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Devletsel.com ekibi olarak sizlere bu makalemizde umarız sizlere fayda sağlayabilmişizdir bu ve bunun gibi konular için sitemize burdan ulaşabilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Tunceli Belediyesi Maaşları 8 Bin TL Yaptı! Kadınlara Da Regl İzni Geldi!