TV8 Kapanıyor Mu! Acun Ilıcalı Batıyor Mu? İşte Gündem Detayları!

227 Okunma — 14 Mart 2021 12:51
acun google 16 9 1580111324

TV8 Kapanıyor Mu! Acun Ilıcalı Batıyor Mu? İşte Gündem Detayları!

TV8 sahibi Acun Ilıcalı
, özellikle son dönemde yaptığı yatırımlarla adından çokça söz ettiriyor ve gündeme dair detayları da karşımıza çıkarmaya başlıyor. TV8 için yeni bir yatırım desteği aradığı belirtilen Acun Ilıcalı için, bu konuda geniş çaplı bir çalışma oluşturuluyor gibi görünüyor. Ama piyasada şuan için oldukça güçlü yapımlar yapan Acun Ilıcalı adına böyle bir gündem yok. Son dönemlerde EXXEN platformu yüzünden pek çok kişi Acun Ilıcalı’nın batacağını söylese de bunların hepsi alakasız yorum olarak görülüyor. Acun Medya oldukça güçlü bir şekilde yoluna devam ediyor. Yeni sezonun başlamasıyla birlikte birçok dizi koronavirüs önlemlerini alarak çekimlere devam etme kararı aldı. Fakat ne kadar önlem alınsa da bazı set çekimlerinde Koronavirüs haberleri gündeme gelmeye başladı. Dizi oyuncuları ya da ekiptekilerin Koronavirüs olmaları çekimlerin aksamasına neden olurken setlerde salgın için yoğun önlemler alınmaya başladı.

Acun Ilıcalı ve set çalışmalarında yaşanan sorunlar!

acunilicali 1 16 9 1562750233

Çekimler sırasında pek çok kişi için detaylı bir çalışma yapılıyor. Maske takmayanlar için değişimli ve özellikle virüslü sahneler olabiliyor. Çünkü sette maske sadece kayıt esnasında takılmıyor ve onun dışında herkes maskesini takarak yürüyüşüne devam ediyor. Bireysel olarak organize edileck olan yeni duyuruları da kendinize göre kullanabiliyor ve incelemeye başlayabiliyorsunuz. Zaman kaybetmeyin ve sürekli olarak değişen bu süreçlere yakından göz atmaya devam edin. Detaylı ve etkili bir çalışma ile birlikte kendine has bir platformu olan Acun için Exxen platformuna dair detaylı bir hizmet ve seçenek ön plana çıkarılmaya başlanıyor.

Devletsel.com ekibi olarak sizlere bu makalemizde umarız sizlere fayda sağlayabilmişizdir bu ve bunun gibi konular için sitemize burdan ulaşabilirsiniz.

Sıradaki içerik:

TV8 Kapanıyor Mu! Acun Ilıcalı Batıyor Mu? İşte Gündem Detayları!