Twitter’da Kelime Sessize Alma İşlemi Nasıl Yapılır? Güncel Yöntem!

106 Okunma — 04 Mart 2021 12:18
5e0ec7160f25440aa8a9f002

İçindekiler;

Twitter’da Kelime Sessize Alma İşlemi Nasıl Yapılır? Güncel Yöntem!

Twitter’da kelime sessize alma işlemi nasıl yapılır? Twitter üzerinde pek çok kişi bazı paylaşımlardan rahatsız olarak onlarla ilgili filtreleme sistemi getiriyor. Bu yazımızda da bu filtreleme sistemi olan kelime sessize alma işleminin nasıl yapıldığını konuşacağız. Bu yüzden her türlü yeni duyuruyu ve beklentiyi sizler de rahatlıkla görebilir ve incelemeye başlayabilirsiniz. Daha rahat, daha estetik ve yeni nesil seçeneklerle karşımıza çıkarılan bütün hizmetler için tek bir tıklama işlemiyle süreci yönetebilirsiniz. Devletsel olarak bu konuya dair detaylı bir çalışma yapmaktayız.

Twitter’da kelime ve etiketleri sessize alma işlemi

Twitter

Kelimeleri sessize alma işlemi için ayarlardan aşağıda yer alan seçeneklere göz atmanız yeterli olacaktır. Profseyonel olarak değişen ve herkes için öncelikli bir beklenti olarak karşımıza çıkarılan bu yeni durumları da kendinize göre kullanabilir ve incelemeye başlayabilirsiniz. Aşamalar, ayrıcalıklar ve fırsatlar adına daha rahat, daha estetik ve hızlı bir beklenti ile bu süreçleri kullanmak işinize yarayacaktır. Bizim önerimiz de tamamen bu durum üzerine olacaktır.

– Twitter hesabınızdan ayarlar ve gizlilik öğesine tıklayın.x

– Sırsasıyla sessize alınacak kelimeler- Ekle öğesine tıklayın.

– Sessize almak istediğiniz kelimeyi veya etiketi girin.

 

Yukarıda yazılan maddeleri sırasıyla uygularsanız, sizin için öncelikli olarak karşımıza çıkarılan detaylardan ve farklı beklentilerden de kolaylıkla çıkmış olursunuz. Bu yüzden hem mail üzerinden hem de Twit üzerinden bazı konuları sessize aldığınız için rahat bir şekilde ilerlemeye devam edebilirsiniz. Gündeminiz de bu şekilde karşımıza çıkmış olur haliyle.

Devletsel.com ekibi olarak sizlere bu makalemizde umarız sizlere fayda sağlayabilmişizdir bu ve bunun gibi konular için sitemize burdan ulaşabilirsiniz.

 

 

Sıradaki içerik:

Twitter’da Kelime Sessize Alma İşlemi Nasıl Yapılır? Güncel Yöntem!