Twitter’da Uzun Video Yükleme Nasıl Yapılır?

122 Okunma — 05 Mart 2021 11:13
twitter 140 saniyeden uzun video yukleme

İçindekiler;

Twitter’da Uzun Video Yükleme Nasıl Yapılır?

Uzun video konusunda Twitter’da online olarak seçimlerin tamamını kullanabiliyorsunuz. Bir de şu var ki sosyal medyalar belirli bir uzunluğa kadar video yüklemesine izin veriyor. Twitter’da bu platformlardan birisi. Herkesin bildiği gibi Twitter’a video yüklerken sınırlamayla karşılaşıyoruz. Twitter, yayınlanmak istenen videoların uzunluğunu 140 saniye ile sınırlandırıyor. Yani 2 dakika 20 saniye’den daha uzun video yükleyemiyorsunuz. Devletsel sitesi olarak sosyal medya ile ilgili gelişmeleri sizlerin karşısına çıkarmaya devam ediyoruz.

Peki bu durum nasıl çözülür? Twitter bunun için profesyonel uygulamaları ve Studio uygulamasını öneriyor. Bunu yaparak daha uzun video yükleyebiliyorsunuz ama tabi işler biraz daha değişken oluyor o zaman. Bu yüzden biraz uzun süren bir süreç ve özellik üzerinden durmuş oluyorsunuz. Yani önerimiz profesyonel olarak bir paylaşım yapacaksanız Twitter Studio uzun video paylaşımı konusuna göz atmanız olacaktır.

Twitter uzun video nasıl yükleniyor?

twittera uzun video yukle 480x320 1

Media Studio, genel olarak insanların isteklerine çözüm üretmek için kolaylıkla ön plana çıkarılmış ve yenilikleriyle birlikte karşımızda yer almış bir uygulama. Bu yüzden de Media Studio seçeneklerine bakmak için kendinizle ilgili bütün duyuruları ve beklentileri buradan kullanabilirsiniz. Peki bu durum nasıl çözülür diye merak ediyorsanız Media Studio için bir seçenekle ilerlemek mantıklı olacaktır.  Twitter bunun için profesyonel uygulamaları ve Studio uygulamasını öneriyor.

Bunu yaparak daha uzun video yükleyebiliyorsunuz ama tabi işler biraz daha değişken oluyor o zaman. Bu yüzden biraz uzun süren bir süreç ve özellik üzerinden durmuş oluyorsunuz. Yani önerimiz profesyonel olarak bir paylaşım yapacaksanız Twitter Studio uzun video paylaşımı konusuna göz atmanız olacaktır. Bizim önerimiz de bu konuda karşımıza çıkarılan yapıları ve çalışmaları kullanmak ve ihtiyaçlarınıza göre de seçenek sağlamak olacaktır.

Devletsel.com ekibi olarak sizlere bu makalemizde umarız sizlere fayda sağlayabilmişizdir bu ve bunun gibi konular için sitemize burdan ulaşabilirsiniz.

 

Sıradaki içerik:

Twitter’da Uzun Video Yükleme Nasıl Yapılır?