sv

Ülke Genelinde Yoğun Kar Yağışı Olacak! Hayatı Olumsuz Etkileyebilir!

50 Okunma — 24 Mart 2021 11:23
ankara kar1 foto iha

Yoğun kar yağışı geliyor! Ülke genelinde oldukça çok kişinin beklediği ve önemli bir detay olan kar yağışı konusu herkes için değişken bir süreç izliyor. Bu yüzden de Ankara’da dün akşam saatlerinde başlayan ve sabahlara kadar süren kar yağışı, İstanbul şehrinde de aynı şekilde olmaya başladı. Bu şekilde pek çok şehir için de kar yağışı beklentisi ön plana çıktı diyebiliriz. Ankara üzerinde ön plana çıkarılan yeni detayları ve beklentileri bu süreçler dahilinde kullanabilir ve incelemeye başlayabilirsiniz. Meteoroloji tarafından başlayan yeni süreçler ve beklentiler hepimizi doğrudan etkiliyor gibi görünüyor. Bu yüzden kent merkezlerine yakın yerlerde yağışı görülen kar durumu için söyleyecek çok fazla şey var diyebiliriz.

kocesli kar foto iha

Meteoroloji için kar yağışı konusu ve Genel Müdürlük dahilinde ön plana çıkarılacak konu için günler öncesinden kar yağışı uyarısı yapılmıştı zaten. Özellikle Ankara için etki altına alındığını söyleyeceğimiz bu yeni kar yağış durumu pek çok kişi için öncelikli olacaktır. Ankara’da dün akşam saatlerinde güçlü bir kar yağışı başlamıştı ve etkisi sürekli arttı. Şehri beyaza büyüyen bu kar için trafik ve hayat olumsuz etkilendi diyebiliriz.

Rakımı yüksek olan ilçelere baktığımız zaman online seçeneklerin de tamamını kendi içinde kullanabilir ve görebiliriz. Detaylı ve etkili bir seçenek adına Rakımı yüksek olan ilçeler için seçeneklerin hepsini kendinize göre kullanabilir ve inceleme yapabilirsiniz. Gün boyu sürecek olan kar yağışında çeşitli duyurular yapılıyor ve yetkililer uyarıyor. Belediye ekipleri de bu konuda tuzlama ve kar yağışı konusunda uyarılarda bulunuyor.

Kar kent merkezinde de bulunuyor!

ankara kar1 foto iha

Kar kent merkezine kadar indi ve Kocaeli şehrinde de ön plana çıktı. Dün başlayan kar yağışı İstanbul içerisine de girmeye başladı. Merkezde yakın kesimlerde yağışlar öncelikli olarak detayları sunuyor. Sıcaklıkların 2 – 3 derecede seyrettiği kent merkezine dair alanlarda ilk ışıklardan itibaren kar yağışı etkili olmaya başladı diyebiliriz. Zaman zaman etkisini artıran ve bu konuda detaylı bir hizmet sunan seçenekleri ve çözümleri de bu yeniliklerle birlikte incelemeye başlayabilirsiniz. Park halindeki araçların üzerini beyaz örtü ile örten bu kar yağışı için, durumlar ve duyurular için daha rahat ve daha estetik bir hizmet karşımıza çıkarılıyor. Bu yüzden de geç kalmayın ve aşama aşama yeniliklerin tamamını incelemeye başlayın.