sv

Vakıfbank Herkese 1000 ile 100 Bin TL Arasında Düşük Faizli Kredi Verecek!

74 Okunma — 20 Şubat 2021 13:31
vakifbank kredi basvuru sonucu ogrenme h28121 80f6e

Nakit ihtiyacı olanlar için Vakıfbank kredi destekleri başlıyor. Düşük faizli kredi veren Vakıfbank, bir devlet bankası olması sebebiyle bu konuda oldukça etkili bir çalışma sunacak. Vakıfbank gerek salgın öncesinde gerek gerekse salgın zamanı her kesimden vatandaşa uygun kredi kampanyaları başlatarak bu dönemde herkesin yanında olmaya çalıştı. VakıfBank vatandaşa ve müşterilerine özel ihtiyaçları için ve borç ödemeleri için anında kullanabilecekleri kredi kampanyasını duyurdu. Ocak ayının ortalarında başlatmış oldukları bu kredi kampanyasında şartlarını ve aylık faiz oranlarını tek tek açıkladı. Bu kredi kampanyası herkese hitap etmektedir. Emeklisi, memuru, esnafı ve çalışanlar hatta ev hanımını dahi kapsamaktadır.

Vakıfbank’tan kredi kullanmanız durumunda örnek ödeme planı; Vakıfbank’tan bu kredi kampanyası kapsamında 1000 TL ile  100.000 TL arasında  kredi çekebilirsiniz. 36 aya varan vade imkanı ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca ödeme planını size özel eşit taksitlerle, üç ayda bir olacak şekilde, balon ödeme şekli ile size uygun yöntemlerle ödeme yapabilirsiniz.

Vakıfbank’tan 5000 TL’lik kredi çekmemiz durumunda 3 ay sonra ödemeli 12 ay vade ile ödemeniz 25  lira dosya masrafı alınacaktır ve aylık faiz oranları 1.52 olacaktır aylık ödeme tutarınız ise 935 tl toplamda ödeyeceğiniz tutar ise 5638 TL şeklinde olacaktır.Kredilerini  36 ay vade imkanı ile sunmaktadır aynı miktarda kredi çekip 2 yıl ödemeniz durumunda izle aylık faiz oranınız 1.52 olacaktır ödemeniz gereken aylık tutar 260 TL olacaktır toplandı ise ödediğiniz tutar 6245 TL olacaktır.

Vakıfbank 0 Faizli Kredi Hizmeti Nedir?

vakifbank kredi basvuru sonucu ogrenme h28121 80f6e

Banka ayrıca kredi kartı kullanıcılarına özel olarak 500 TL ile 1000 TL arasında 0 faizli kredi vereceğini duyurdu. Bu kredi daha önceki zamanlarda birçok müşteriye sunulmuştu.

Genelde bayram zamanlarında ve müşterilerin ihtiyaçlarının olabileceği çeşitli zamanlarda bu destek sağlanıyordu. Vakıfbank Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama ile bu desteğin daha yoğun bir şekilde verileceği bilgisi paylaşıldı. Bundan sonra vatandaşlar kredi kartı kullanmaları durumunda bu destekten daha fazla bir şekilde faydalanacak.