WhatsApp Bu Cihazlardan Ayrılıyor! Artık WhatsApp Kısıtlı Kullanılacak! İşte Detaylar!

139 Okunma — 18 Mart 2021 12:53
FsWUqRoOsPu

İçindekiler;

WhatsApp Bu Cihazlardan Ayrılıyor! Artık WhatsApp Kısıtlı Kullanılacak! İşte Detaylar!

WhatsApp, yeni özellikleriyle ilgili olarak pek çok seçeneği karşımıza çıkarıyor. Bu yüzden de destekler adına daha rahat ve daha etkili bir dilde hizmet oluşturuyor. WhatsApp’ı kullanamayacak telefonlar için de yeni duyuruları görebiliyorsunuz. Facebook çatısı altında yer alan ve Mayıs ayında çok konuşulan yeni güncellemeler konusunda malumunuz pek çok markanın ve modelin cihazlarında sıkıntı keşfedildi.

Söz konusu yeni güncellemeler markayla ilgili cihaz düzenlemeleri adına büyük bir yenilikle sunuluyor. Zaman içerisinde değişen ve ön plana çıkarılan yeni duyuruları ve beklentileri de kendi içinde görebiliyorsunuz. WhatsApp içerisinde yer alan yeni güncellemeler ve düzenlemeler adına yapılan sürekli değişim adına iOS 9 yapısını da rahatlıkla kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. iPhone 4 ve iPhone 4s modellerinde yeni bir çalışma karşımıza çıksa da çok yakında bir düzenleme oluşacak diyebiliriz.

WhatSapp iPhone’larda çalışmayacak!

thumbs b c 3a2d97ce55a6c3a41e17688af95e1573

iPhonelarda özellikle yeni nesil teknolojiler son dönemlerde ilgi çektiği için, markaların da kendine göre bir düzenlemesi oluyor. WhatsApp da burada devreye giriyor ve kendini gizlemeye devam ediyor. Bireysel olarak herkesin kolay bir şekilde oyun oynadığı ya da bir şekilde fotoğraf çektiği iPhone 4 modellerde artık yeni uygulama desteği olmayacak. Herkesin kendine göre düzenlediği ve ortaya çıkardığı bir çalışma olsa bile, iPhone cihazlarda bu durum biraz daha sorunlu olacak gibi görünüyor. Bu yüzden insanların isteklerine ve beklentilerine göre bir çalışma yapabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

WhatsApp için değişken, hızlı ve kolay kullanılabilir bir yapı arıyorsanız, daha fazla ve daha etkili bir inceleme ile kullanımları ön plana çıkarabilirsiniz.

 

WhatsApp Ses dosyalarini hizli bir sekilde nasil indirebilirim

WhatsApp cephesinden henüz konuyla ilgili resmi açıklama gelmediğini belirtelim. Muhtemelen yakın bir süre içerisinde WhatsApp’tan bu konu ile ilgili açıklama yapılacaktır.

 

 

Sıradaki içerik:

WhatsApp Bu Cihazlardan Ayrılıyor! Artık WhatsApp Kısıtlı Kullanılacak! İşte Detaylar!