sv

XRP (Ripple) Değer Kazandı! %8 Değer Kazanan Ripple Yükselmeye Devam Ediyor! Ripple Ne Kadar?

132 Okunma — 21 Mart 2021 11:24
Ripple XRP 1

XRP (Ripple) Değer Kazandı! %8 Değer Kazanan Ripple Yükselmeye Devam Ediyor! Ripple Ne Kadar?

Kripto para birimleri arasında pek çok paranın değer kazanması ve bu değerlere göre bir ilerleme yaratması herkesin beklentisine cevap olabilecek türden bir çalışma sunuyor. 7. Kripto para birimi olarak ön plana çıkarılan Ripple, şu sıralar büyümeye bütün gücüyle devam ediyor ve en büyük kripto paralar arasında yer alıyor. Ripple son 24 saat içerisinde %8 ivme kazandı ve yükselişe devam etti diyebiliriz. İlk 50 de yer alan kripto para birimlerinden çok daha iyi bir şekilde performans gösteren Ripple, yatırımcısını da memnun edecek gibi görünüyor. Bu konuda bir yatırım tavsiyesi vermiyoruz ama Devletsel sitesi olarak en azından güncel durumlara göz atıyoruz.

Bitcoin yine 60.000 dolar seviyesine dayanmıştı ama kalamadı!

Ripple XRP 1

Lider olan kripto paralardan BİTCOİN, özellikle 18 mart tarihlerinde 60.000 dolar seviyesini gördü ve yeniden bir ziyarette bulundu. Bu seviyenin de üzerine çıkmayı şuan için başaramadı. Bu seviyeye dokunmaya yaklaşınca, boğalar da haliyle durumları tam olarak başaramadı ve daha fazla yükseltemediler.

Bitcoin için şu ana kadar ulaşılan en yüksek seviye %5.55 düşüşe ulaşsa da, şuan en düşük borsa seviyesi olan Bitstamp üzerinde 56.712 dolar ile işlem görüyor diyebiliriz. Söz konusu zayıflık olarak Ethereum ve benzeri gibi para birimlerinde de yer yer görülebiliyor.

Ripple 7. Sırada ilerlemeye devam ediyor!

Ripple hala 7. Sırada ilerlemeye devam ediyor ve süreçler de bu sayede karşımıza çıkıyor. Hepimiz için detaylı ve etkili bir çalışma şekliyle ilerleyen bu para birimi, yüksek ilerlemede tamamen dava konusuyla karşımıza çıkıyor. SEC tarafından Ripple aleyhinde dava açılması durumu, herkes için farklı ve etkili bir süreç yaratıyor. Bu da iyi günlerin en azından Ripple için geleceğini söylüyor bizlere. Duruşma konusu ve dava konusu geçtiği an kripto paralara olan güven azalıyor ama güçlülük durumu sayesinde paralar sağlam kalınca değerleri de artıyor. Ripple de işte bunu yaşadı ve güçlü bir duruşla değerine değer kattı diyebiliriz. Seçeneklere yakından göz atın isterseniz bir de.

Devletsel.com ekibi olarak sizlere bu makalemizde umarız sizlere fayda sağlayabilmişizdir bu ve bunun gibi konular için sitemize burdan ulaşabilirsiniz.

Sıradaki içerik:

XRP (Ripple) Değer Kazandı! %8 Değer Kazanan Ripple Yükselmeye Devam Ediyor! Ripple Ne Kadar?