sv

O Şehirlerde Yasaklar Kalkabilir! Vaka Oranı Düşen Şehirler (1 Mart 2021)

59 Okunma — 01 Mart 2021 08:02
603a1c1a4e3fe01a6845329e

İçindekiler;

Yasaklar kalkabilir! Vaka  oranı düşen şehirlerle ilgili olarak Fahrettin Koca bir açıklama yaptı ve duruma dair detaylı çalışmaları ön plana çıkardı. Bakan Koca, düşüş yaşanan illeri sosyal medya üzerinden duyurdu. Bu duyurulara göre de pek çok şehir için güncel bir yenilik oluşturuluyor diyebiliriz. Yasaklar kalkabilir. Bu şehirlerle ilgili olarak devletsel.com olarak güncel bir duyuru yapmak istiyoruz.

Hangi şehirlerde yasaklar kalkacak?

SIKI DENETİMLER SONUÇ VERDİ

Yasakların kalkması ile ilgili olarak hangi şehirlerde bu durumun ön plana çıkacağını düşünüyor isek, o zamana dair bir yenilik ve çalışmayı kullanmaya başlayabiliyoruz. Hangi şehirlerde yasaklar kalkacak diyorsanız, zaten güncellemeyle ilgili seçimleri de o şekilde kullanmış oluyoruz. Peki ama süreç nasıl işleyecek? Bakan Koca’nın açıkladığı il bazlı koronavirüs haritasında geçen haftaya göre Ordu ve Samsun’da artış olduğu dikkat çekti. Geçen haftaki tabloda vaka sayısı bakımından kötü durumda olan illerde ek tebirler alınmıştı.

Hangi şehirlerde yasaklar kalkıyor?

TRABZON’DA VAKALARDA HIZLI DÜŞÜŞ

Sürekli yeni duyurular yapılıyor ama insanlar ne şekilde karar vereceğine emin olamıyor. Bu yüzden de sağlık bakanlığının twitlerini takip ediyor. Bu aşamalarda ve beklentilerde her türlü yeni duyuruyu ve farklılığı organize ediyor olacağız. Devletsel sitesi olarak sizlere güçlü ve etkili bir yapıda hizmet sunmak istiyoruz. Bu yüzden sitemizde bundan sonra yayınlanan yeni haberlerde biraz daha bilgi odaklı ilerleyeceğiz. Bu aşamada yapılacak olan her duyuru ve farklılık bizim için de önemli bir seçenek oluyor diyebiliriz.