Ziraat Bankası Büyük Müjdeyi Açıkladı! Market Alışverişlerine 100 TL Destek Ödemesi Yapılacak

36 Okunma — 10 Aralık 2021 11:11
1 30

İçindekiler;

Ziraat Bankası Büyük Müjdeyi Açıkladı! Market Alışverişlerine 100 TL Destek Ödemesi Yapılacak

Ziraat Bankası müşterilerine özel bir kampanya duyurdu. Duyurulan kampanyada 100 TL değerinden Bankkart Lira verileceği belirtildi. Kampanya dahilinde müşterinin Bankkart kartı olması ve Metro Market’ten alışveriş yapması gerekiyor.

100 TL Bankkart Lirası Verecek

Ziraat Bankası Bankkart sahibi olan tüm müşterilerinin yararlanabileceği bir kampanya duyurdu. Bankkart sahipleri Metro Marketlerden yapacağı alışverişlerde toplamda 100 TL Bankkart Lirası sahibi olacak. Duyurulan kampanyada Metro Marketlerden Bankkart ile yapılacak 500 TL ve üzerindeki ilk alışverişe 50 TL Bankkart Lirası verilecek. 2000 TL ve üzeri ilk alışverişlerde ise 100 TL Bankkart Lirası verileceği belirtilmiş. Kampanya 9 günlük bir alışveriş periyotunu kapsıyor. 9 gün sonra kampanya bitmiş olacak.

Metro Market ve Ziraat Bankasının iş birliğiyle yapılan kampanyada isteyene 50 TL isteyene 100 TL Bankkart Lirası verilmiş olacak.

Kampanyaya Katılım Koşulları

Kampanyaya katılım için ön şartlar Bankkart sahibi olmak ve Metro Marketlerden alışveriş yapmak. Metro marketlerden alışveriş yaparken Bankkart POS’larından alışverişin tamamlanması gerekiyor. Müşteriler Bankkart POS’undan tek seferde 500 TL ve üzerindeki ilk alışverişlerinde 50 TL Bankkart Lirası, 2000 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde 100 TL Bankkart Lirası kazanacaklar.

SMS ile Başvuru

Kampanyaya Bankkart Mobil uygulaması içerisinde bulunan “Katıl” butonuna tıklayarak, www.bankkart.com.tr adresinden veya METRO yazıp 4757’ye SMS atarak katılmak mümkün. Kampanya 2 Aralık 2021 – 15 Aralık 2021 tarihleri arasında yapılacak olan ilk alışverişlerde geçerli hale gelecek. Kampanyaya SMS yoluyla katılacak olan müşteriler Ziraat Bankası sistemine kayıtlı olan ve harcama yaptıkları asıl kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasını kullanmaları gerekiyor. Kampanyadan bir müşteri en fazla 100 TL Bankkart Lira kazanabiliyor.

Bankliralar Ne Zamana Kadar Kullanılabilir?

Hak kazanılan Bankkart Liralar 22 Aralık 2021’de Bankkart’a yüklenecek. Bankkart Liraların son kullanma tarihi 15 Ocak 2022 olarak belirlenmiş. Bankkart Liraların kullanım alanı sadece Metro Marketler olarak belirtilmiş. 16 Ocak 2022 tarihi itibariyle kullanılmamış olan Bankkart Liralar geri alınacağı belirtilmiş. Ek kart ile yapılacak olan harcamalar asıl kart harcamalarına dahil edilecek. Kampana harcamalarına peşin ve taksitli işlemler dahil edilmiş durumda.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Ziraat Bankası Büyük Müjdeyi Açıkladı! Market Alışverişlerine 100 TL Destek Ödemesi Yapılacak